Jälgi meid Facebookis ja oled alati kursis meie tegemistega.
Vabandame. Koduleht on uuenemisel ning sellest tulenevalt võib esineda toodetel vigaseid tootekirjeldusi.
Liitu meiega, et olla kursis kõige värskemate pakkumistega.
Vabandame. Koduleht on uuenemisel ning sellest tulenevalt võib esineda toodetel vigaseid tootekirjeldusi.
Jälgi meid Facebookis ja oled alati kursis meie tegemistega.
Liitu meiega, et olla kursis kõige värskemate pakkumistega.

Üle 24. aastat tegutsemist tehnika valdkonnas - müük, hooldus ja remont.

Polar Ignite 2 S-L, kuldne/šampanja

Kategooriad: , Tootekood: N1-90085185
 • Kerge ja mugav pulsianduriga GPS-spordikell
 • Energiasäästlik värviline puutetundlik ekraan
 • Aktiivsuse ja une jälgimine, nutifunktsioonid
 • Aku kestab kuni 5 päeva või 20 treeningtundi
 • Veekindel 30 m – sobib ka ujumiseks
221.99 
või maksa osade kaupa

3 makset 74€ kuus, ilma lisatasudeta. Modena

Laos
Eeldatav tarneaeg: 26.06.2024

Lisainfo

Kaal 1 kg
Mõõtmed 200 × 200 × 200 mm
Tootja

Värvus

Veekindlus

Veekindel (kuni 30 m sügavusel)

Akukestvus

5 päeva,20 tundi treeningut

Rihma laius (mm)

22

Rihma materjal

Silikoon

GPSi ja nutifunktsioonidega spodikell
Polar Ignite 2 spordikell on elegantne, lihtne ja nutikas. Saa personaalseid nõuandeid treeningute, taastumise ja une kohta kauni kujundusega kella abil, mis näeb alati hea välja ning on mugav.

Usaldusväärne ja kandmiseks valmis
Sära Ignite 2 abil! Vali erinevate värvide ja rihmade seast oma isikupäraga ideaalselt sobiv lahendus. Muuda kellakuva vastavalt oma tujule ja tunne end igas olukorras enesekindlalt.

Saa tugevaks, püsi terve
Püsi motiveeritud ja ületa oma eesmärgid. Personaalsed nõuanded treeningute, une ja taastumise kohta aitavad Sul oma keha paremini mõista ning kujundada endale sobivaid tervislikke harjumusi.

Tehnoloogia, mis aitab Sul asjadega kursis olla
Füüsilise võimekuse jälgimine ning une- ja taastusmisteave aitavad Sul oma elustiili juures olla enesekindel. Täiendavad funktsioonid, nagu muusika juhtnupud, ilmaennustus ja tõuketeatised, võimaldavad Sul tugevamana naasta.

Jälgi südame löögisagedust Polar Ignite 2 abil
Südame löögisageduse jälgimiseks on eri spordialade puhul eri vajadused. Polar Ignite 2 pakub Sulle mitut südame löögisageduse jälgimise lahendust – vali parim meetod enda spordiala ja tingimuste jaoks.

Precision Prime™
Polar Ignite 2 mõõdab südame löögisagedust randmelt Polar Precision Prime™ anduri sünteestehnoloogia abil. Selles uuenduses on ühendatud optiline südame löögisageduse mõõtmine muude anduritehnoloogiatega, et välistada liikumisest tingitud häired südame löögisageduse signaalile ja ebausaldusväärsed näidud.

Valmistu päevaks öösel
Nightly Recharge™ on öise taastumise mõõtmise funktsioon, mis näitab, kui hästi taastud oma päevastest tegevustest. See aitab Sul iga päev teha üldise heaolu tagamiseks ja treeningueesmärkide saavutamiseks optimaalseid valikuid. Kõik, mida pead tegema, on kandma öösel oma Polar Ignite 2 – öine mõõtmine toimub täiesti automaatselt.

Saa teavet oma taastumise kohta
Üldine stressist taastumine on väga oluline osa jõudluse arengus, optimaalses igapäevases funktsioneerimises ning tervise ja heaolu säilitamises. Nightly Recharge annab teada, kui hästi taastus Sinu keha treeningupingest ja muudest päevategevustest.

Treeni optimaalselt
Nightly Recharge aitab paremini mõista, kas Sinu keha on treeninguks valmis või oleks mõistlikum üks päev veidi puhata.

Tasakaalustatud igapäevategevused
Nightly Recharge™ aitab Sul päevategevustega hästi toime tulla, isegi kui jõuvarud on ammendumas. Polar Flow rakendus annab soovitusi treenimiseks, parema une tagamiseks ning päevase energiataseme reguleerimiseks.

Ettevalmistatud treeningud FitSpark™ treeningujuhisega
Ei suuda otsustada, millist treeningut teha? FitSpark™ treeningujuhis pakub igaks päevaks nõudmisel treeninguid, mis põhinevad Sinu taastumisel, füüsilise võimekuse tasemel ja treeninguajalool. FitSpark pakub igaks päevaks eri tüüpi treeninguid. Treeningud leiad mugavalt oma spordikellast.

Ära põle treeningul läbi
FitSparki treeningud on optimeeritud Sinu taastumise, füüsilise võimekuse taseme ja treeninguajaloo järgi.

Reaalajas treeningujuhised
Kell juhendab sind igal treeningukorral, et Sulle jääks kõige parem osa: rõõm treenimisest. FitSpark aitab tagada treeningu mitmekülgsuse, pakkudes igaks päevaks eri tüüpi treeninguid: kardio, jõutreening ja toetav treening.

Loo oma kordumatu stiil
Elu on värviline ja Sina samuti. Sobita enda Polar Ignite 2 ükskõik millise stiili või välimusega.

 • Aku pikk tööiga: Polar Ignite 2 annab kuni 5 päeva kellarežiimis või lausa kuni 20 tundi pidevat treeninguaega.
 • Sisseehitatud GPS: GPS, GLONASS, Galileo ja QZSS koos abistatava GPSiga fikseerimise kiirendamiseks.
 • Täiustatud randmepõhine südame löögisagedus: Polar Ignite jälgib südame löögisagedust Precision Prime™ anduri sünteestehnoloogia abil.
 • Nightly Recharge™: taastumise mõõtmise funktsioon, mis näitab, kui hästi taastud öösel oma päevastest tegevustest.
 • FitSpark™: Kasuta enda taastumisele, valmisolekule ja treeninguajaloole vastavaid ettevalmistatud igapäevaseid treeningukavasid.
 • Serene™ hingamisharjutus: Lõõgasta enda keha ja rahusta meeli juhendatud hingamisharjutustega.
 • Mobiiltelefoniteatised aitavad Sul olulisega kursis olla. Saad teavitusi sissetulevate kõnede, sõnumite, meilide, kalendrisündmuste jm kohta.
 • Muusika juhtnupud: liigu kella abil hõlpsalt esitusloendis ja reguleeri helitugevust. Lisaks saad kella ekraanil vaadata ilmateadet ja tõuketeatisi.
 • Energiaallikad: vaata, kuidas Sinu keha treeningukordadel erinevaid energiaallikaid kasutab. Polar Ignite 2 jaotab energiakasutuse süsivesikuteks, valkudeks ja rasvadeks.
 • Nädalakokkuvõte: pääsed otse oma kella kaudu hõlpsalt juurde iganädalasele treeningustatistikale, -ajaloole ja -kavale.
 • Kellakuva värvikujundused: vali kellakuva värv mitmete variantide seast ja sobita see oma randmerihmaga.
 • Ilm: vaata otse kellalt praegust ilma ja kahepäevast ennustust.
 • Jooksuprogramm: Sulle koostatakse isiklik kohandatav treeningukava, mis sobib Sinu võimete ja eesmärkidega.
 • Ujumisandmed: Polar Ignite 2 tuvastab automaatselt Sinu südame löögisageduse, ujumisstiili, distantsi, tempo, ujumistõmbed ja puhkeajad. Distantsi ja ujumistõmbeid jälgitakse ka looduslikus veekogus ujumisel.
 • Spordiala profiilid: Polar Ignite 2 toetab enam kui 130 erinevat spordiala. Lisa kellale oma lemmikspordiala Polar Flow abil ja kohanda kellal kuvatavat iga spordiala jaoks.
 • Südame löögisageduse anduri režiim: kasuta Polar Ignite 2 oma südame löögisageduse reaalajas jälgimiseks ja kuvamiseks rakendustes, Bluetoothiga ühilduvates jõusaaliseadmetes või Polar Clubis.
Polar Ignite 2 S-L, kuldne/šampanja
Meie veebipood kasutab teie kasutuskogemuse parandamiseks küpsiseid. Veebipoodi kasutades nõustute meie privaatsuspoliitiga.
Loe veel
[]