Tulen ise järgi (Kesk tn 12, Elva) - TASUTA

Pärast ostu eest tasumist või järelmaksulepingu allkirjastamist tellitakse Teie kaup Tehnikaeksperdi kauplusesse. Kui tellimus on komplekteeritud ja üleandmiseks valmis, võtame Teiega ühendust kas telefoni või e-posti teel. Kaup väljastatakse isikut tõendava dokumendi alusel.

NB! Suuri kodumasinad (nt. suured telerid ja suur kodutehnika jne.) ei ole võimalik kätte saada Tehnikaeksperdi kauplusest.

Tarne DPD pakiautomaati - 3.99€

Valides tarneviisiks DPD pakiautomaadid, toimetame kauba Teie poolt valitud pakiautomaati. Paki saabumisel pakiautomaati, saabub Teile varasemalt sisestatud telefoninumbrile SMS koos uksekoodiga.

NB! DPD pakiautomaati ei saada me suuremahulisi tooteid. Juhul, kui olete ekslkikult valinud pakiautomaadi ning kaup sinna ei mahu, võtame Teiega ühendust, et leppida kokku alternatiivne tarnemeetod.

Tarne OMNIVA pakiautomaati - 4.29€

Valides tarneviisiks OMNIVA pakiautomaadid, toimetame kauba Teie poolt valitud pakiautomaati. Paki saabumisel pakiautomaati, saabub Teile varasemalt sisestatud telefoninumbrile SMS koos uksekoodiga.

NB! OMNIVA pakiautomaati ei saada me suuremahulisi tooteid. Juhul, kui olete ekslkikult valinud pakiautomaadi ning kaup sinna ei mahu, võtame Teiega ühendust, et leppida kokku alternatiivne tarnemeetod.

Tarne KULLERIGA koju või kontrorisse - 9.89€

Valides tarneviisiks KULLERTEENUSE, saadame tellimuse kulleriga Teie poolt tellimuses edastatud aadressile. Tellimus antakse üle isikut tõendava dokumendi alusel. Kuller teostab tellimuste kohaletoimetamist tööpäeviti kella 8:00-17:00. Vaikimisi kasutame Teie tellimuste kohaletoimetamiseks DPD ja VENIPAK kullereid.

NB! Suurte toodetele tellimisel arvestage, et kaup toimetatakse ainult kortermaja või eramaja esimese välisukseni ning seda ei tooda Teile tuppa.

Delivery OUTSIDE ESTONIA - COMING SOON