E-ostude kiire ja turvaline makseviis. Võimaldame Eesti pangalinkide kaudu maksmist Swedbanki, SEB, Luminori, LHV, Coopi panga, Citadele, Revolut ja N26 klientidele. Pärast tellimuse esitamist suunatakse sind valitud internetipanka, kus näed eeltäidetud maksekorraldust koos summaga, mis tuleb tasuda. Kinnita makse ja klõpsa seejärel nupul "Tagasi kaupmehe juurde". Pangalink on kaitstud turvaprotokolliga, mis tagab, et välised isikud ei saa sinu edastatud teavet vaadata ega muuta. Info edastatakse ainult selle kohta, kas makse e-poest on edukalt sooritatud või mitte. Oluline! Pärast makse sooritamist vajuta kindlasti nupule "Tagasi kaupmehe juurde". Vastasel korral võib juhtuda, et makse edukuse kohta käiv teave ei jõua meieni ja tellimuse täitmine viibib asjatult.
Tasu kauba eest 3 võrdes osas ilma ühegi lisatasuta!
Teenusega seotud kulud katab kaupmees, et pakkuda kliendile võimalikult mugavat ja paindliku ostukogemust. Modena „maksa 3 osas“ makselahendus ei kohusta klienti sõlmima krediidikontot. Jagada kiirelt enda ostusumma kolmeks igakuiseks makseks. Sinu jaoks on teenus alati tasuta – 0% intressi, 0% teenustasu. Esimene makse on 30 päeva pärast. Teenuse kasutamiseks, vali e-poe makseviiside hulgast: Maksa 3 osas“ lisainfo ja KKK leiad siit.
Modena järelmaks – tasu kauba eest maksegraafiku alusel

Paindlikeks ostudeks on võimalik tasumine jagada pikemale perioodile. Modena järelmaks võimaldab seda teha mugavalt, turvaliselt ja paberivabalt!
Kasuta ostusumma tasumisel 6-48 kuust maksegraafikut. Mõeldud tasumiseks ostude eest vahemikus 100€-4000€ Mugav ja paberivaba taotlusprotsess
siit.
TÄHELEPANU! Iga järelmaks on finantskohustus. Enne järelmaksulepingu sõlmimist tutvuge teenuse tingimustega ja vajadusel konsulteerige asjatundjaga. Modena Estonia OÜ krediidi kulukuse määr on 17.84% aastas järgmistel näidistingimustel: limiit 1000 EUR, fikseeritud intressimäär 10%, lepingutasu 0 EUR, haldustasu 0 EUR, krediidi kogusumma ja tagasimaksete summa 1100 EUR eeldusel, et krediit tagastatakse 12 kuu jooksul igakuiste võrdsete osamaksetena.

Finantsteenust saavad taotled 18-70 aastased Eesti vabariigi kodanikud. Lepingu sõlmimiseks on vaja taotlejal teostada isikutuvastus läbi ID-kaardi, Mobiil-ID või Smart-ID rakenduse.

Modena ärikliendi järelmaks kuni 48 kuud

Vormista järelmaks ettevõtte nimele. Tasu ostu eest 6-48 kuu jooksul.

Liisi järelmaks

Järelmaksuga saad ostu eest tasuda paindlike osamaksetena pikema perioodi jooksul. Kui soovid enne ostu sooritamist teada, millises summas saad Liisi järelmaksu kasutada, esita limiiditaotlus meie iseteeninduses. Eeltaotletud limiidi piires saad 60 päeva jooksul kaupluses mugavalt järelmaksuga oste sooritada ilma uut taotlust esitamata - piisab vaid lepingu sõlmimisest.

Finantsteenuse pakkuja on Holm Bank AS. Tutvu lepingu tingimustega ja pea nõu asjatundjaga. Krediidi kulukuse määr on 33,74% aastas järgmistel näidistingimustel: kauba maksumus / laenu summa 500 €, lepingutasu 15 €, periood 36 kuud, fikseeritud intressimäär 15,9% laenusummalt aastas, makstav kogusumma 750,19 €, tagasimaksete summa 750,19 € ja tagasimaksete arv 36.