Jälgi meid Facebookis ja oled alati kursis meie tegemistega.
Vabandame. Koduleht on uuenemisel ning sellest tulenevalt võib esineda toodetel vigaseid tootekirjeldusi.
Liitu meiega, et olla kursis kõige värskemate pakkumistega.
Vabandame. Koduleht on uuenemisel ning sellest tulenevalt võib esineda toodetel vigaseid tootekirjeldusi.
Jälgi meid Facebookis ja oled alati kursis meie tegemistega.
Liitu meiega, et olla kursis kõige värskemate pakkumistega.

Üle 24. aastat tegutsemist tehnika valdkonnas - müük, hooldus ja remont.

Garmin Swim 2, slate

Kategooriad: , Tootekood: N1-010-02247-10
 • GPS-spordikell nii basseinis kui avaveekogudes ujumiseks
 • Optiline pulsiandur jälgib pulssi ka vees
 • Mõõdab ujumisdistantsi, tempot, tõmmete arvu, SWOLFi jms
 • Lisaks 24/7 aktiivsusinfo ja muud treeningrežiimid
 • Aku kestab kuni 7 päeva
249.00 
või maksa osade kaupa

3 makset 83€ kuus, ilma lisatasudeta. Modena

Ainult 2 laos
Eeldatav tarneaeg: 27.07.2024

Lisainfo

Kaal 1 kg
Mõõtmed 200 × 200 × 200 mm
Tootja

Värvus

Veekindlus

Veekindel (kuni 50 m sügavusel)

Akukestvus

7 päeva (nutikella režiimis),Kuni 13 tundi (treening GPSiga),Kuni 72 tundi (treening ilma GPSita)

Rihma materjal

Silikoon

Nii basseinis kui avavetes ujumiseks loodud GPS-spordikell

 • Randmepõhine pulsijälgimine ka ujumise ajal
 • Basseini režiim: mõõdab kaugust, tempot, tõmmete arvu, tõmbe stiili ja SWOLFi (ujumise tõhusus)
 • Avavee režiim: integreeritud GPS ujumise jälgimiseks nii järvedes, jõgedes kui meres; mõõdab läbitud distantsi, tempot, tõmmete arvu, SWOLFi, tõmmete sagedust ja tõmmete pikkust
 • Täiustatud funktsioonid tempo hoidmiseks ja treeningute logimiseks.
 • Garmin Connect keskkond, kus saab oma sooritust analüüsida, enda treeninguid luua ja treeninguid salvestada ning jagada.
 • Aku tööaeg kestab nutikella režiimis kuni 7 päeva, GPS režiimis koos randmepõhise pulsijälgimisega 13 tundi ning basseinirežiimis koos randmepõhise pulsijälgimisega 72 tundi.

Uju ja treeni kõikjal Garmin Swim 2 GPS-spordikella abil. See mõõdab pulssi otse randmelt nii basseinis kui avavetes ning jälgib treeningu kestel distantsi, tempot, tõmmete arvu, tõmmete tüüpi ja tõmmete pikkust.

Pulsiinfo ka vee all
Garmin Swim 2 kasutab Elevate pulsitehnoloogiat, mis mõõdab südametööd 24/7, ning seda ka ujudes. Tänu sellele saad ujumise ajal jälgida oma pulssi reaalajas, kontrollida keskmist ja maksimaalset pulssi puhkepausidel ning peale trenni analüüsida pulsiinfot Garmin Connect keskkonnas.

Bassein + avaveed
Swim 2 hoiab Su treeningutel silma peal kõikjal, kus on vett. Tänu sisseehitatud GPSile saad lisaks basseinitreeningutele ujuda ka järvedes, jõgedes ja meres. Kell salvestab treeningu distantsi, tempot, tõmmete arvu, tõmmete kiirust, tõmmete kaugust ja SWOLFi ehk ujumise tõhusust. Kui aga eelistad ujuda pigem basseinis, saad kasutada basseinirežiimi, mis on varustatud uue automaatse puhkepausi funktsiooniga. Tänu sellele salvestab kell puhkepauside ja ujumise intervallid automaatselt, ilma et peaksid ühelegi nupule vajutama.

Täiustatud ujumisfunktsioonid
Edasijõudnud sportlane vajab tipptasemel funktsioone – nendest Garmin Swim 2 spordikellast puudust ei tule.

 • Kriitiline ujumiskiirus (Critical Swim Speed) annab ligikaudse anaeroobse lävendi kiiruse, et saaksid seda kasutada oma treeningute planeerimisel ja progressi jälgimisel. Pöördepõhised tempomärguanded hõlbustavad läbimõeldud treenimist ja eesmärkide saavutamist.
 • Drillilogid võimaldavad salvestada drillimiseks kulunud aega ja läbitud distantsi rinnuliujumisel, ühe käega krooliujumisel ning sõudlemisel.
 • Puhkehetkedeks on Garmin Swim 2 varustatud kahe erineva puhketaimeriga.

Vette loodud
Garmin Swim 2 disainimisel on rõhku pandud sellele, et see Sind vees tagasi ei hoiaks – kell on õhukese disaini ja kerge kaaluga. Kella Chroma tehnoloogiaga ekraan on alati aktiivne ning seda on lihtne lugeda ka otsese päikesevalguse käes. Kellal on viis nuppu, mille kaudu saad lihtsalt ja kiirelt alustada treeninguid, näha aktiivsusinfot, salvestada treeninguid ja muuta seadeid, ilma et vesi kella kasutamist segaks.

Püsi ühenduses
Uju koos nutifunktsioonidega! Ühenda Garmin Swim 2 nutitelefoniga, et näha kella ekraanil nutiteavitusi ning laadida treeningud automaatselt Garmin Connecti. Rakendus kuvab põhjalikku aktiivsus- ja treeninginfot, mille abil on lihtne oma edusamme hinnata. GC keskkonnas saad oma treeningute andmeid ka treeneri ja trennikaaslastega või sõprade ja perekonnaga jagada.

Loodud küll ujumiseks, kuid mitte ainult
Lisaks ujumisfunktsioonidele on Garmin Swim 2 varustatud erinevate tervise ja aktiivsuse jälgimise funktsioonidega, nii et kella ei tasu peale ujumistrenni käelt ära võttagi. Stressi ja uneaja jälgimine aitab üldisel tervisel silma peal hoida ning seda infot treeningute tõhustamiseks kasutada. Samuti saad luua aktiivsuseesmärke, hoida silma peal päeva kestel astutud sammudel, kasutada Body Battery energiamonitori, teha hingamisharjutusi või kasutada trenni tegemiseks teisi treeningrežiime nagu jooksmine või rattasõit.

Garmin Swim 2, slate
Meie veebipood kasutab teie kasutuskogemuse parandamiseks küpsiseid. Veebipoodi kasutades nõustute meie privaatsuspoliitiga.
Loe veel
[]