Jälgi meid Facebookis ja oled alati kursis meie tegemistega.
Vabandame. Koduleht on uuenemisel ning sellest tulenevalt võib esineda toodetel vigaseid tootekirjeldusi.
Liitu meiega, et olla kursis kõige värskemate pakkumistega.
Vabandame. Koduleht on uuenemisel ning sellest tulenevalt võib esineda toodetel vigaseid tootekirjeldusi.
Jälgi meid Facebookis ja oled alati kursis meie tegemistega.
Liitu meiega, et olla kursis kõige värskemate pakkumistega.

Üle 24. aastat tegutsemist tehnika valdkonnas - müük, hooldus ja remont.

Garmin Fenix 6S Solar, hõbedane/must

Kategooriad: , Tootekood: N1-010-02409-00
  • Integreeritud päikeselaadijaga GPS-multispordikell
  • 1,2-tolline värviline ekraan
  • 3-teljeline kompass, altimeeter, baromeeter
  • Pulsiandur, Pulse Ox, Body Battery, VO2max jm
  • Aku kestab tavakasutuses kuni 10,5 päeva
699.00 
või maksa osade kaupa

3 makset 233€ kuus, ilma lisatasudeta. Modena

Ainult 1 laos
Eeldatav tarneaeg: 03.06.2024

Lisainfo

Kaal 1 kg
Mõõtmed 200 × 200 × 200 mm
Tootja

Värvus

Veekindlus

Veekindel (kuni 100 m sügavusel)

Akukestvus

64 tundi (Max Battery GPS päikeselaadijaga),20 päeva (Expedition GPS),26 päeva (Expedition GPS päikeselaadijaga),34 päeva (akusäästja),59 päeva (akusäästja päikeselaadimisega),9 päeva (nutikella režiimis),10,5 päeva (nutikella režiimis päikeselaadijaga),25 tundi (GPS),28 tundi (GPS päikeselaadijaga),50 tundi (Max Battery GPS)

Rihma laius (mm)

20

Rihma materjal

Silikoon

Aina edasi päikesejõul
Power Glass päikeselaadimisega esiklaas ja power manager režiimid hoiavad kella töös nädalaid järjest.

  • Kauakestev aku tänu integreeritud päikeselaadimisele
  • Randmepõhine pulsijälgimine ja ja Pulse Ox sensor hoiavad Sind kursis, kuidas Su keha treeninguga toime tuleb
  • PacePro tehnoloogia tempo hoidmiseks ja juhendamiseks
  • Aku kestab tavarežiimis koos päikeselaadimisega 9 + 1,5 päeva

Kvaliteetne disain
Fenix 6S Solar vastupidav ent elegantne disain hõlmab endas alati aktiivset 1.2″ ekraani, mida ümbritseb roostevabast terasest raam, mis on testitud vastavalt USA militaarstandarditele.

Spordirakendused
Kasuta eellaetud treeningprofiile maastikujooksmiseks, ujumiseks, rattasõiduks, matkamiseks, sõudmiseks, murdmaasuusatamiseks, golfiks ja paljuks muuks.

Mäesuusatamine
Püsi kursis ka lumel – eellaetud treeningprofiil saab aru, millal Sa suusatad ja millal ronid. Samuti kuvab see detailset tõusu- ja laskumisinfot.

Mägirattasõit
Iga mägirattasõit rohkete detailidega detaile – kell salvestab kõiksugu rattasõidu parameetreid ning hindab raja raskust ja ka laskumise sujuvust ning annab Sulle hinde, mida järgmisel korral üle lüüa.

Surfifunktsioonid
Fenix 6S Solar on valmis almis laineid püüdma. See ühildub Surfline Session’iga, mis loob Surfline kaamerat kasutades igast lainest video.

Animeeritud treeningud otse randmel
Unusta treeningvideote ja programmide otsimine internetist. Kella sees on lihtsasti järgitavad, animeeritud jõu-, kardio-, jooga- ja pilatese treeningud. Vali eellaetud treeningute seast või lae rohkem alla Garmin Connectist.

Pulss otse randmelt
Kell mõõdab pidevalt randmelt pulssi ja annab märku kui Su pulss läheb liiga kõrgeks või madalaks. Saad jälgida oma treeningute intensiivsust ja pulsi varieerumist ning seda isegi vee all.

Body Battery
Optimeeri oma keha energiavarusid – kell kasutab pulsi varieerumist, stressitaset, uneinfot ja muid parameetreid, et hinnata, kui valmis oled treeninguteks ja millal peaksid puhkama.

Veetarbimise jälgimine
Märgi üles oma päevane veetarbimine ja unusta janu. Kell hindab ka Su eeldatavat higistamise taset peale treeningut. Iga päev seab kell Sulle uue eesmärgi sõltuvalt eilsest veetarbimisest.

Menstruaaltsükli jälgimine
Jälgi tsükli detaile, logi füüsilisi ja emotsionaalseid sümptomeid ning pane kirja regulaarseid, ebaregulaarseid või menopausi tsükli tüüpe, et oma keha paremini mõista.

Sooritusnäidikud
Jooksudünaamika, VO2 max ja taastusaeg on vaid mõned Fenix 6S Solar detailsetest treeningparameetritest.

PacePro tehnoloogia
PacePro funktsioon on esimene omasuguste seas. See aitab Sul erinäolistel maastikel joostes tempot hoida, kasutades juhiste andmiseks kõrguse infot.

Power manager
Vaata, kuidas erinevad sätted ja sensorid Su kella akukestvust mõjutavad ning tee jooksu pealt aku tööaega pikendavaid muudatusi.

Päikeselaadimine
Fenix 6S Solar on varustatud spetsiaalse esiklaasiga, mis ammutab päikesest lisaenergiat. Mida kauem päikese käes aega veedad, seda pikem on kella akukestvus – tavarežiimis kuni 14 päeva ning päikeselaadimine lisab sellele veel 2 päeva.

ClimbPro rakendus
Kasuta ClimbPro tõusumõõdikut allalaetud radadel, et näha informatsiooni oma praeguste kui ka eelolevate tõusude kohta, sealhulgas ka infot kalde, kauguse ja tõusu kohta.

Multi-GNSS tugi
Mitmete globaalsete satelliidisüsteemide tugi (GPS, GLONASS ja Galileo), saavutamaks täpsem tulemus, kui vaid GPSi kasutades.

ABC sensorid
Navigeeri matkal ABC sensorite abil – altimeeter kõrguse jaoks, baromeeter ilma jälgimiseks ja 3-teljeline elektrooniline kompass suuna jaoks.

Pulse Ox sensor
Vere hapnikusisaldus mõõtev sensor kasutab valguskiiri, et mõõta randmelt seda, kui hästi Su keha omandab hapnikku nii aklimatiseerumisel kui lihtsalt magades.

Aklimatiseerumisinfo
Vaata kui kõrgel asud merepinnast, mis kõrgusel aklimatiseerunud oled, vere hapnikutaset ja pulsiinfot ning hingamise sagedust. Nii oled kursis, kui hästi Su keha kõrgusega toime tuleb.

Hingamise jälgimine
Hingamise jälgimine hoiab silma peal sellel, kuidas päeva kestel, uneajal või joogat tehes hingad.

Expedition režiim
Matka kaugele ilma akut laadimata. Expedition režiimis kulged eriti energiasäästliku GPSiga, mis võimaldab akul terveid nädalaid kesta.

Garmin Fenix 6S Solar, hõbedane/must
Meie veebipood kasutab teie kasutuskogemuse parandamiseks küpsiseid. Veebipoodi kasutades nõustute meie privaatsuspoliitiga.
Loe veel
[]