Jälgi meid Facebookis ja oled alati kursis meie tegemistega.
Vabandame. Koduleht on uuenemisel ning sellest tulenevalt võib esineda toodetel vigaseid tootekirjeldusi.
Liitu meiega, et olla kursis kõige värskemate pakkumistega.
Vabandame. Koduleht on uuenemisel ning sellest tulenevalt võib esineda toodetel vigaseid tootekirjeldusi.
Jälgi meid Facebookis ja oled alati kursis meie tegemistega.
Liitu meiega, et olla kursis kõige värskemate pakkumistega.

Üle 24. aastat tegutsemist tehnika valdkonnas - müük, hooldus ja remont.

DJI Mavic 3 Pro Fly More Combo DJI RC juhtpuldiga

Kategooriad: , , Tootekood: N1-CP.MA.00000660.01
  • Täielikult stabiliseeritud Hasselblad kolmikkaamera
  • 20-megapiksline 4/3″ CMOS sensor, 5.1K videosalvestus
  • 1/2″ CMOS telekaamera kuni 28-kordse suumiga
  • 48-megapiksline 3-kordse suumiga 4/3″ CMOS telekaamera
  • Komplektis DJ RC juhtpult & lisatarvikud

2799.00 
või maksa osade kaupa

3 makset 933€ kuus, ilma lisatasudeta. Modena

Laos
Eeldatav tarneaeg: 01.06.2024

Lisainfo

Kaal 1 kg
Mõõtmed 200 × 200 × 200 mm
Tootja

Mudel

DJI Mavic 3 Pro

Värvus

Hall

Komplektis

3 × DJI Mavic 3 Intelligent Flight Battery,DJI 100 W USB-C laadija,DJI 100 W USB-C laadija kaabel,USB-C – USB-C kaabel,DJI Mavic 3 Battery Charging Hub (100W),DJI Mavic 3 Pro,DJI Mavic 3 Pro ND filtikomplekt (ND8/16/32/64),DJI RC juhtpult,DJI õlakott,DJI Mavic 3 Intelligent Flight Battery,DJI RC juhtpuldi nupud (paar),3 × propellerite paari (kokku 6),USB-C kaabel,DJI Mavic 3 Pro hoiustamise kate

Aku mahutavus

5000 mAh

Toetatud operatisoonisüsteemid

Android,Apple iOS

Nutiseadme rakendus

DJI Fly

Maksimaalne lennuaeg

43 minutit

Fotolaiendid

DNG,JPEG

Maksimaalne videoresolutsioon

5.1K: 5120×2700@24/25/30/48/50fps,4K: 3840×2160@24/25/30/48/50/60/120*fps,FHD: 1920×1080@24/25/30/48/50/60/120*/200*fps

DJI Mavic 3 seerial on järgmise taseme jõudlus. Mavic 3 Pro kolmekordse kaameraga süsteem juhatab sisse uue kaameradroonide ajastu, sisaldades kolme erineva fookuskaugusega sensorit ja objektiive. Hasselbladi kaamera ja kahe telekaameraga varustatud Mavic 3 Pro on kolme kaameraga droon, mis avab uued pildistamisperspektiivid, võimaldades Sul veelgi enam omaks võtta loomingulist vabadust, jäädvustada põnevaid maastikke, uurida fotograafilisi lugusid ja teha filmikunsti meistriteoseid.

Kolme kaameraga lipulaev
4/3 CMOS Hasselblad kaamera, 70 mm telekaamera ja 166 mm telekaameraga Mavic 3 Pro aitab Sul luua suurepäraseid teoseid erinevates oludes.

4/3 CMOS Hasselblad kaamera
Hasselbladi kaamera pildistab 5,1K / 50 kaadrit sekundis ja 4K / 120 kaadrit sekundis, vahemikus f/2.8–f/11. 10-bitine D-Log M režiim salvestab kuni miljard värvi. Mavic 3 seerialt 4/3 CMOS Hasselblad kaamera pärinud Mavic 3 Pro on järgmine samm professionaalses loomingus. Hasselbladi kaamera toetab 12-bitiste RAW-fotode jäädvustamist, mille loomulik dünaamiline ulatus on kuni 12,8 punkti, esitades unustamatuid pildidetaile. Hasselblad Natural Color Solution (HNCS) taastab täpselt värvid, mida inimsilm tajub, saades muljetavaldavad võtted, ilma et oleks vaja keerukat järeltöötlust või keerulisi värvide eelseadistusi.

Uus 10-bitine D-Log M värvirežiim toetab kuni miljardi värvi salvestamist. Isegi suure kontrastsusega stsenaariumide korral, nagu päikesetõusud ja -loojangud, pakub see loomulikke värvide gradatsioone koos õrnade detailidega, et saada täielikku visuaalset kogemust. Lisaks vähendab D-Log M režiim värvide sorteerimise raskust, võimaldades Sul täielikult nautida tõhusat järeltöötlust ilma pildi kvaliteeti või selgust kaotamata.

70 mm keskmine telekaamera, dünaamiline kadreerimine

Keskmine telekaamera sobib erinevatele teemadele ja stseenidele. See tihendab teravussügavust ja fookust, et tõsta objekt esile ja luua tugev visuaalne raskuskese, andes kaamera liikumisele ainulaadse ruumitunde. Keskendu lihtsalt inspiratsioonile ja lase Mavic 3 Pro-l Sinu silme ees valguse ja varju kontsert esitada.

166 mm telekaamera, mine koos suumiga
Täiustatud telekaameral on suurem eraldusvõime ja laiem f/3.4 ava. See toetab 4K / 60 kaadrit sekundis video salvestamist 7x optilise suumi ja 12-megapiksliste fotodega. Hübriidsuum ulatub kuni 28-kordseks! Suumige sisse ja sukelduge rikkalikesse pildidetailidesse.

4K/60 kaadrit sekundis, telefoto loovus valla lastud
Lähedal lennates pole vaja riskida. Saad vaevata jälgida loomi eemalt neid segamata või luurata lumiseid mägesid ja hooneid turvaliselt, jäädvustades kvaliteetseid õhuvideoid tõhusalt ja rahulikult.

Pikendatud lennuaeg
Mavic 3 Pro pakub kuni 43 minutit lennuaega, andes Sulle rohkem enesekindlust kaugemale lendamiseks ja vähem aega aku seisundi pärast muretsemisele. Tee kõik sammud, alates lennumarsruudi kavandamisest kuni võttekompositsioonini, ühe lennu jooksul.

Lipulaev videoedastus
DJI O3+ edastuskaugus on kuni 15 km ja signaalid on stabiilsed, pakkudes ühtsemat kaameravaadet. See suudab edastada 1080p / 60 kaadrit sekundis HD-reaalajas videot, mis muudab Mavic 3 Pro Sinu juhtimisele paremini reageerivaks ja annab Sinule monitoril elavama videovoo.

Automaatne lennukogemus
Teekonnapunkti lend – Mavic 3 Pro planeerib automaatselt lennumarsruudi kasutaja eelseadistatud teekonnapunktide põhjal ja suudab marsruute täpselt korrata.

Autopiloot
Saada Mavic 3 Pro lendama mis tahes suunas ilma pidevalt juhtnuppe vajutamata. See muudab pikamaalendu vaevatuks ja aitab vähendada värinat käsitsi juhtimise ajal, et kaamera liikumine oleks sujuvam.

Täiustatud RTH
Lõpeta lend alati kõrgel noodil funktsiooniga Advanced Return to Home (RTH). See automaatse tagasipöördumise funktsioon võimaldab Mavic 3 Pro-l automaatselt määrata ohutu ja tõhusa lennumarsruudi tagasi kodupunkti. Kombineerides Advanced RTH ja traditsioonilise RTH eeliseid, suudab Mavic 3 Pro hõlpsasti mööda minna takistustest RTH teekonnal.

Intelligentne looming, lõpmatu inspiratsioon – FocusTrack
Hasselbladi kaamera ja Mavic 3 Pro 70 mm keskmine telekaamera toetavad FocusTracki, mis sisaldab ActiveTrack 5.0, Spotlight ja Point of Interest funktsioone, võimaldades stabiilseid jälgimisvõtteid mitmes suunas.

MasterShots

  • Puuduta funktsiooni MasterShots lubamiseks ja Mavic 3 Pro pildistab, redigeerib, lisab heliribasid ja loob seejärel automaatselt filmimaterjale.

QuickShots

  • QuickShots võimaldab Mavic 3 Pro-l teha erinevaid kaameraliigutusi, nagu Dronie, Rocket, Circle ja Helix.

Panoraam

  • Mavic 3 Pro suudab otse teha 100 MP kadudeta panoraamfoto, et jäädvustada hingematvalt maastikku.

Kiire kiiredastus

  • Edasta fotod ja videod kiiresti oma nutitelefoni ilma kaugjuhtimispulti ühendamata.

LightCut
Ühenda Mavic 3 Pro juhtmevabalt oma telefoni rakendusega LightCut, et vaadata klippide kiireid eelvaateid ja tehisintellektil põhinevat ühe puudutusega redigeerimist ilma kaadrit alla laadimata, säästes sellega telefoni salvestusruumi. Proovi spetsiaalselt MasterShotsi jaoks loodud malle ja loo hõlpsalt hämmastavaid õhuvideoid, mis avaldavad muljet ja aukartust.

Omnisuunaline takistuste tuvastamine ja APAS 5.0
Mavic 3 Pro tagab, et lendad ohutult ja südamerahuga. Kaheksa lainurknägemisandurit töötavad sujuvalt koos suure jõudlusega nägemisarvutusmootoriga, et tajuda täpselt igas suunas takistusi ja planeerida nende vältimiseks ohutu lennumarsruut.

Põnev, kaasahaarav lend
Koge kaasahaaravat FPV-d, kui kasutad drooni koos DJI RC Motion 2-ga prillidega (müügile eraldi). Naudi ehtsaid värve ja täpseid detaile, mis muudavad lendamise kütkestavaks.

DJI Mavic 3 Pro Fly More Combo DJI RC juhtpuldiga
Meie veebipood kasutab teie kasutuskogemuse parandamiseks küpsiseid. Veebipoodi kasutades nõustute meie privaatsuspoliitiga.
Loe veel
[]