Jälgi meid Facebookis ja oled alati kursis meie tegemistega.
Vabandame. Koduleht on uuenemisel ning sellest tulenevalt võib esineda toodetel vigaseid tootekirjeldusi.
Liitu meiega, et olla kursis kõige värskemate pakkumistega.
Vabandame. Koduleht on uuenemisel ning sellest tulenevalt võib esineda toodetel vigaseid tootekirjeldusi.
Jälgi meid Facebookis ja oled alati kursis meie tegemistega.
Liitu meiega, et olla kursis kõige värskemate pakkumistega.

Üle 24. aastat tegutsemist tehnika valdkonnas - müük, hooldus ja remont.

DJI Air 3 Fly More Combo DJI RC-N2 juhtpuldiga

Kategooriad: , , Tootekood: N1-CP.MA.00000692.04
  • Täielikult stabiliseeritud kaksikkaamera
  • 48-megapiksline 1/1,3″ CMOS sensor, 4K videosalvestus
  • 1/1,3″ CMOS telekaamera 3-kordse suumiga
  • Lennuaeg kuni 46 minutit
  • Komplektis DJ RC-N2 juhtpult & lisatarvikud
1349.00 
või maksa osade kaupa

3 makset 449.67€ kuus, ilma lisatasudeta. Modena

Laos
Eeldatav tarneaeg: 04.06.2024

Lisainfo

Kaal 1 kg
Mõõtmed 200 × 200 × 200 mm
Tootja

Mudel

DJI Air 3

Värvus

Hall

Komplektis

DJI Air 3 aku laadimisjaam,DJI õlakott,DJI Air 3,DJI RC-N2 juhtpult,3 × DJI Air 3 Intelligent Flight Battery,6 × propellerite paari (kokku 12),Gimbali kate,USB-C – USB-C PD kaabel,DJI RC-N2 RC USB-C kaabel,DJI RC-N2 RC Lightning kaabel

Aku mahutavus

4241 mAh

Nutiseadme rakendus

DJI Fly

Maksimaalne lennuaeg

46 minutit

Megapikslite arv (px)

48

Fotolaiendid

JPEG,DNG,RAW

Maksimaalne videoresolutsioon

4K: 3840×2160@24/25/30/48/50/60/100*fps

DJI uusim Air seeria droon Air 3 koos DJI RC-N2 juhtpuldi ja Fly More Combo lisatarvikutega.

DJI Air 3 uhkustab esimese Dual-Primary kaamerasüsteemiga Air seeria hulgas, millesse on paigutatud 1/1,3-tolline CMOS laia nurgaga kaamera ja 1/1,3-tolline CMOS 3x keskmise telekaameraga stiilsesse ja kompaktsesse korpusesse. Mõlemal kaameral on sama sensori suurus, kuid erinevad fookuskaugused, tagades järjepideva pildikvaliteedi ja rohkem dünaamilisi pildistamisvõimalusi.

Täiendav kaamera jõudlus
Laia nurgaga kaameraga on võimalik paremini jäädvustada laienevaid maastikke.

Ja 3x keskmise telekaamera saavutab kaotusteta 3x optilise suumi ruumiliseks kokkusurumiseks, pakkudes ainulaadset vaatenurka igale objektile.

Iga nurga alt ikooniline

Kasuta laia nurgaga kaamerat, et jäädvustada rohkem igast maastikust. Vaheta 3x keskmise telekaamera peale, et raamida iga objekt julgeks fookuspunktiks.

Kahe kaameraga 48-megapikslised fotod

Mõlemad kaamerad suudavad pakkuda tõetruude detailidega täidetud 48 MP fotosid, mis näevad suurepärased välja ning võimaldavad sujuvat kärpimist hilisemaks kasutamiseks neile, kes seda vajavad.

Kahe kaameraga 4K/60fps HDR videod

Air 3 kahe 1/1,3-tollise CMOS-sensoriga toetab kahte loomulikku ISO-d, võimaldades otsest väljundit 4K/60fps HDR-videote jaoks ilma kärpimiseta. See tähendab, et salvestusmaterjal nii ühest kui teisest kaamerast võib olla rikastatud rikkalike värvidega ja loomulike valgusüleminekutega, pakkudes hingematvalt kauneid ja erakordselt täpseid tulemusi.

Mõlemad kaamerad toetavad ka 10-bitist D-Log M ja 10-bitist HLG värvirežiimi. 10-bitine D-Log M režiim aitab säilitada rohkem esiletõstetud ja varjatud detaile, mis suurendab paindlikkust redigeerimisel. 10-bitine HLG režiim võimaldab esitada suuremat dünaamilist ulatust, saavutades suurepäraseid pildistamistulemusi ilma värvikorrektsioonita.

Pikendatud lennuaeg, innovatiivne laadimine

Air 3 pakub kuni 46 minutit lennuaega, mis on 48% võrra pikem võrreldes eelmise põlvkonnaga. See annab piisavalt aega avastamiseks, kompositsioonide kohandamiseks ja soovitud kaadrite jäädvustamiseks, kõik üheainsa lennu jooksul.

Uus aku laadimiskeskus toetab innovaatilist võimsuse ülekande funktsiooni. Lihtsalt vajuta ja hoia funktsiooninuppu all, et üle kanda mitme aku järelejäänud võimsus aku juurde, mis omab kõige rohkem allesjäänud energiat. See võimaldab sul saada rohkemalt laetud akut olukordades, kus laadimisvõimalused on piiratud.

Igas suunas takistuste tuvastus

Igas suunas tajusüsteem võimaldab Air 3-l saavutada põhjaliku keskkonna taju, võimaldades tuvastada takistusi kõikides suundades. Kui takistused on avastatud, saab Air 3 kasutada APAS 5.0 süsteemi, et teha sujuvamaid vältimisliigutusi ning tagada üldiselt turvalisem lennukogemus. Isegi täielikud algajad saavad nüüd lennata enesekindlalt ja ellu viia loovaid ideid suurema ohutusega.

O4 HD videoedastus
Järgmise põlvkonna O4 HD videoülekandesüsteem annab Air 3-le märkimisväärselt parendatud ülekandetulemuse. See võimaldab saavutada maksimaalse ulatusega 20 km, suurendatud stabiilsusega ning pakub kvaliteetset 1080p/60 kaadrit sekundis otseülekannet, tagades ülimalt sujuva vaatamise ja kasutamise.

Edasiarendatud tagasipöördumise funktsioon (RTH)
Nutika tagasipöördumise (Smart RTH) käigus planeerib Air 3 automaatselt optimeeritud lennutee tagasipöördumise jaoks, samal ajal säilitades kõiksuunalise takistuste tuvastamise, et kiiresti ja ohutult naasta oma alguspunkti.

FocusTrack
FocusTrack hoiab Sind või Sinu objekti lihtsasti kaadri keskel. 3x keskmise telekaamera võimaldab ainulaadset ruumilise kokkusurumise tunnet, kui esile tõstetakse objekte. See täiustatud jälgimise jõudlus koos kõiksuunalise takistuste tuvastamisega võimaldab sul saada intelligentseid ja hästi planeeritud kaadreid alati ja igal pool, kui sul neid vaja on.

QuickShots
QuickShots annavad Air 3-le võimaluse kasutada loovaid kaameraga liikumise valikuid, nagu Rocket, Dronie, Circle, Helix, Boomerang ja Asteroid.

2,7K vertikaalne filmimine
Air 3 toetab 2,7K vertikaalset filmimist mõlema kaameraga, andes vertikaalsetele kaadritele suurepärase dünaamilise ilme maastike või objektide jäädvustamisel. Kaks 4:3 kuvasuhtega CMOS-andurit annavad piisavalt ruumi vertikaalseks kärpimiseks, säilitades samal ajal 2,7K eraldusvõime ja optimeerides neid nutitelefonide vaatamiseks. See tähendab, et pilte saab otse jagada sotsiaalmeedias ilma pärast vajaliku kärpimiseta.

MasterShots
MasterShots võimaldab Air 3-l automaatselt teostada mitmekesiseid kaameraliigutusi, filmida mitu klippi ja redigeerida neid koos muusika, lõigete ja efektidega kiireks ja lihtsustatud kinematograafiliseks materjaliks.

LightCut rakendus
Ühenda Air 3 traadita teel oma nutitelefoniga LightCut rakenduse abil, et saada laiendatud loomingulisi võimalusi, näiteks üheklõpsuline redigeerimine. Selle protsessi käigus ei ole vaja kogu salvestusmaterjali alla laadida, mis aitab säästa salvestusruumi Sinu mobiilseadmes.

Teekonnapõhine lennurežiim
Esimest korda on teekonnapõhine lennurežiim nüüd saadaval Air seerias. Planeeri Air 3 jaoks lennurežiimid ja filmimistegevused eelnevalt, et saavutada kaameraga keerukaid liigutusi ja vapustavaid ülesvõtteid. Saad ka salvestada lennurežiime, et hiljem täpselt sama liigutust korrata, avades võimaluse pikale timelapse filmile, mis jäädvustab üleminekuid, näiteks päevast öösse või aastaaegadelt aastaaegadele..

DJI Air 3 Fly More Combo DJI RC-N2 juhtpuldiga
Meie veebipood kasutab teie kasutuskogemuse parandamiseks küpsiseid. Veebipoodi kasutades nõustute meie privaatsuspoliitiga.
Loe veel
[]