Jälgi meid Facebookis ja oled alati kursis meie tegemistega.
Vabandame. Koduleht on uuenemisel ning sellest tulenevalt võib esineda toodetel vigaseid tootekirjeldusi.
Liitu meiega, et olla kursis kõige värskemate pakkumistega.
Vabandame. Koduleht on uuenemisel ning sellest tulenevalt võib esineda toodetel vigaseid tootekirjeldusi.
Jälgi meid Facebookis ja oled alati kursis meie tegemistega.
Liitu meiega, et olla kursis kõige värskemate pakkumistega.

Üle 24. aastat tegutsemist tehnika valdkonnas - müük, hooldus ja remont.

Garmin Instinct 2S Solar, mist gray

Kategooriad: , Tootekood: N1-010-02564-01
 • Integreeritud päikeselaadijaga GPS-spordikell
 • Peegeldusvastane ekraan ja eriti vastupidav 40 mm korpus
 • ABC-andurid, treeningrežiimid ja aktiivsuse jälgimine
 • Nutitelefoni märguanded, Garmin Pay viipemaksed
 • Aku kestab 21 päeva & 51 päeva päikeselaadimisega
416.99 
või maksa osade kaupa

3 makset 139€ kuus, ilma lisatasudeta. Modena

Ainult 2 laos
Eeldatav tarneaeg: 27.07.2024

Lisainfo

Kaal 1 kg
Mõõtmed 200 × 200 × 200 mm
Tootja

Värvus

Veekindlus

Veekindel (kuni 100 m sügavusel)

Akukestvus

21 päeva (nutikella režiimis),51 päeva (nutikella režiimis päikeselaadimisega),50 päeva (akusäästja režiimis),Piiramatult (akusäästja režiimis päikeselaadimisega),22 tundi (GPS treening),28 tundi (GPS treening päikeselaadimisega),54 tundi (Max Battery GPS režiim),114 tundi (Max Battery GPS režiim päikeselaadimisega),25 päeva (Expedition GPS režiim),105 päeva (Expedition GPS režiim päikeselaadimisega)

Rihma laius (mm)

20

Rihma materjal

Silikoon

Mida iganes Sa teed – tee seda hästi
See vastupidav GPS-spordikell on piisavalt tugev, et Sinuga sammu pidada ja piisavalt ainulaadne, et Sinu stiiliga kokku sobida.

 • See kell on vastupidav, mis tähendab, et pole vaja end tagasi hoida.
 • Kasuta oma randmel sisseehitatud spordirakendusi ja treeni nii nagu Sulle sobib.
 • Nutikad märguanded kindlustavad, et Sa ei jää olulisest ilma.
 • Nihuta piire, kuid püsi rajal omades juurdepääsu rohkematele satelliitidele.
 • Katkematu tervisejälgimise abil mõistad oma keha paremini.
 • Jätka seiklusi nutikella režiimis päikeselaadimisega ja naudi kuni 51 päeva kestvat akut.

Vastupidav disain
See vastupidav kell on veekindel kuni 100 m sügavuseni ning samuti kuumus- ja põrutuskindel. Kella fiibertugevdusega polümeerkorpus ning keemiliselt tugevdatud kriimustuskindel Corning Gorilla klaasist ekraan peab vastu ka kõige karmimates oludes.

Loodud, et saaksid olla Sina ise
Julged värvid, suure kontrastsusega kuvad ja suurusevalikud võimaldavad Sul näidata maailmale, et teed asju omal moel.

Pikem aku tööiga
Päikeselaadimine annab Sulle võimaluse akusäästja režiimis kasutada piiramatut aku kasutusaega ja kuni 51 päeva nutikella režiimis. Lisaks võimaldab toitehaldur pikendada aku kasutusaega, kontrollides, millised seaded ja andurid toidet kasutavad.

Multi-GNSS tugi
Olenemata sellest, kas matkad, sõidad maastikurattaga, jooksed või suusatad, on Sul juurdepääs mitmele globaalsele satelliitsüsteemile (GPS, GLONASS ja Galileo), et jälgida oma tegevusi ka keerukamates keskkondades.

ABC sensorid
Navigeeri oma järgmisel rajal ABC sensorite abil – altimeeter kõrguse mõõtmiseks, baromeeter ilma jälgimiseks ja kolmeteljeline elektrooniline kompass.

TracBack funktsioon
Tagasiteel ei pea Sa enam äraarvamisega tegelema, sest see funktsioon aitab navigeerida sama marsruudi tagasi alguspunkti.

Nutiteavitused
Ühenda kell sobiva nutiseadmega, et e-kirju, sõnumeid ja teavitusi otse oma randmelt lugeda.

Connect IQ™ pood
Laadi alla kohandatud kellakuvasid, lisa andmevälju ning hangi rakendusi ja vidinaid oma ühilduva nutitelefoni Connect IQ Store rakendusest.

Garmin Pay™ viipemaksed
Maksa kassas kiirelt Garmin Pay kontaktivaba makselahendusega.

Ohutus- ja jälgimisfunktsioonid
Kui Sinu kell ja telefon on omavahel seotud ning Sa kasutad sisseehitatud juhtumituvastusfunktsiooni, saad reaalajas oma asukohta kontaktidele käsitsi edastada – õues saab seda ka automaatselt teha.

Garmin Connect™ rakendus
Kõik Sinu tervise ja treeningandmed on mugavalt ühes kohas. Garmin Connect on õitsev veebikogukond, kus liikuvad inimesed saavad suhelda, võistelda ja omavahel jagada.

Sisseehitatud spordirakendused
Tee kõike, mida armastad, kasutades eelsalvestatud tegevusprofiile jooksmiseks, rattasõiduks, ujumiseks, jõutreeninguteks, siseruumides ronimiseks, virtuaalseks jooksmiseks, golfi, jooga, pilatese jm jaoks.

HIIT-treeningud
Jälgi oma HIIT trenne, sealhulgas AMRAP, EMOM, Tabata ja kohandatud treeningud. Määra ringide arv, trenni-/puhkeintervallid ja veel muudki.

VO2 Max
Treeni nutikalt tänu VO2 Max indikaatorile, mis näitab, millises vormis oled. See kohandub maastikujooksuks ja kajastab jõudluses toimunud muutusi, mis võivad olla põhjustatud kuumusest või kõrgusest.

Igapäevased treeningsoovitused
Vaata igapäevaseid treeningsoovitusi, mis põhinevad Su treeningkoormusel ja treenitustasemel, ning treeni oma füüsilisest vormist lähtuvalt.

Taastumisaeg
Pärast iga treeningut kuvatav taastumisaeg näitab, millal oled uue pingelise treeningu jaoks valmis. See näitaja võtab arvesse ka treeningu intensiivsust ja selliseid tegureid nagu stress, päevane aktiivsus ja uni.

MTB dünaamika
Jälgi iga mägijalgrattasõidu üksikasju. Kell salvestab detailset mägijalgratta meetrikat, mis hindab sõiduraja raskusastet ning laskumise sujumist, tagades Sulle andmed, mida järgmise soorituse ajal ületada.

Pulsisagedus randmelt
Jälgi hinnangulisi pulsisageduse andmeid ning teateid selle kohta, kas pulsisagedus on puhkamise ajal liiga kõrge või liiga madal. Mõõda, kui tugevasti Sinu süda tegevuste ajal töötab.

Stressitaseme jälgimine
Südamelöökide vaheldumist kasutatakse stressitaseme välja arvutamiseks – see annab teada, kas tegemist on rahuliku, tasakaalustatud või stressirohke päevaga.

Uneaja skoor ja põhjalik unejälgimine
Saad oma kerge, sügava ja REM-une faasidest täieliku ülevaate. Vaata seda kõike spetsiaalsel vidinal, mis sisaldab Sinu uneaja skoori ja statistikat.

Body Battery™ energiamonitor
Jälgi oma keha energiataset, kasutades selleks pulsisageduse vaheldumise näitajaid, stressi-, une- ja muid andmeid ning saad teada, millal olla aktiivne ning millal peaksid puhkama.

Pulssoksümeetria andur
Kõrgusega kohanemise või une jälgimiseks kasutab pulssoksümeetria andur valguskiiri, et Sinu randmelt mõõta, kuidas Su keha hapnikku omandab.

Vormisoleku vanus
See funktsioon kasutab kronoloogilist vanust, aktiivseid nädalatreeninguid, puhkeoleku pulsisagedust ja kehamassiindeksit, et hinnata, kas Su keha on Sinu tegelikust vanusest noorem või vanem. Hangi näpunäiteid oma vormisoleku vanuse vähendamiseks.

Intensiivsusminutid
Jälgi, mitu minutit aktiivset tegevust saad ning millal ja millise tegevuse ajal need teenid. Intensiivsusminutid kuvatakse ajastatud tegevuste käigus ka andmeväljana.

Menstruaaltsükli jälgimine
Jälgi oma menstruaaltsüklit või rasedust Garmin Connect rakendusega. Logi sümptomeid, vaata treeningu- ja toitumisteavet ning muudki.

Garmin Instinct 2S Solar, mist gray
Meie veebipood kasutab teie kasutuskogemuse parandamiseks küpsiseid. Veebipoodi kasutades nõustute meie privaatsuspoliitiga.
Loe veel
[]