Jälgi meid Facebookis ja oled alati kursis meie tegemistega.
Vabandame. Koduleht on uuenemisel ning sellest tulenevalt võib esineda toodetel vigaseid tootekirjeldusi.
Liitu meiega, et olla kursis kõige värskemate pakkumistega.
Vabandame. Koduleht on uuenemisel ning sellest tulenevalt võib esineda toodetel vigaseid tootekirjeldusi.
Jälgi meid Facebookis ja oled alati kursis meie tegemistega.
Liitu meiega, et olla kursis kõige värskemate pakkumistega.

Üle 24. aastat tegutsemist tehnika valdkonnas - müük, hooldus ja remont.

Garmin fenix 7S Solar, slate gray/black

Kategooriad: , Tootekood: N1-010-02539-13
 • Vastupidav 1,2″ puuteekraaniga multispordikell
 • Üle 30 treeningrežiimi, GPS & pulsiandur
 • Tervisejälgimine, nutiteavitused, muusika & viipemaksed
 • Kaardid, ABC-andurid & navigatsioonifunktsioonid
 • Aku kestab koos päikeselaadimisega kuni 14 päeva
799.00 
või maksa osade kaupa

3 makset 266.33€ kuus, ilma lisatasudeta. Modena

Ainult 1 laos
Eeldatav tarneaeg: 27.04.2024

Lisainfo

Kaal 1 kg
Mõõtmed 200 × 200 × 200 mm
Tootja

Värvus

Veekindlus

Veekindel (kuni 100 m sügavusel)

Akukestvus

162 tundi (Max Battery GPS päikeselaadimisega),11 päeva (nutikella režiimis),26 päeva (Expedition GPS),14 päeva (nutikella režiimis päikeselaadimisega),43 päeva (Expedition GPS päikeselaadimisega),38 päeva (akusäästja),87 päeva (akusäästja päikeselaadimisega),37 tundi (GPS),46 tundi (GPS päikeselaadimisega),26 tundi (kõik satelliidid),30 tundi (kõik satelliidid päikeselaadimisega),7 tundi (kõik satelliidid + muusika),90 tundi (Max Battery GPS)

Rihma laius (mm)

20

Rihma materjal

Silikoon

Vastupidavam. Tugevam. Seitse päeva nädalas.
Vastupidava fēnix 7S Solar multispordikellaga saad vastata mis tahes väljakutsele. See on kujundatud väiksemate randmete jaoks ja selle Power Glass™ päikesepatareiga klaas pikendab aku tööiga – olles toiteallikaks täiustatud treeningfunktsioonidele, spordirakendustele, tervise ja heaolu jälgimise anduritele ja muule.

 • Päikesevalgus laeb kella akut, et saaksid seda pikemalt kasutada.
 • See on Sinu keha. Tunne seda paremini randmepõhise pulsisageduse ja Pulse Ox vere hapnikusisalduse mõõtmise abil.
 • Jooksmine ja sõitmine – see on see, mida Sina teed. Sinu statistika jälgimine – see on see, mida Garmin teeb.
 • Maailm on Sulle avastamiseks. Navigatsiooniandurid aitavad Sul tagasiteed leida.
 • Pole tähtis, kuhu lähed, tekstisõnumid ja märguanded leiavad alati tee sinuni.
 • Jätka oma lemmikmuusika kuulamist otse randmelt – ilma telefonita, mis Sind koormaks.
 • Saavuta rohkem. Lae vähem. Päikesepatareiga laadimine annab nutikella režiimis kuni 14 päeva aku kasutusaega.

Vastupidavast disainist tulenev jõudlus
Täiustatud ülimalt vastupidav disain, mille pärliks on ere 1,2-tolline integreeritud päikeselaadijaga ekraan ja 42 mm kiudtugevdatud polümeerist korpus. Kella on testitud USA sõjaliste standardite järgi termo-, põrutus- ja veekindluse osas.

Puuteekraan ja nupud
Usaldusväärsed nupud, mis töötavad igas keskkonnas, on sobitatud tundliku puuteekraaniga, mis tagab kiire juurdepääsu kõikidele valikutele ja funktsioonidele.

Päikeseenergia abil laetav aku
Naudi kuni 11 päeva aku kasutusaega täiendava 3 päevaga päikesepatareiga laadides — ja kuni 37 tundi GPS-režiimis täiendava 9 tunniga päikesepatareiga laadides.

Kvaliteetsed materjalid
Vii kella välimus kokku oma elustiiliga selle stiilse roostevabast terasest raamiga.

Muuda pingutus virgutuseks

Sisseehitatud spordirakendused
Kasuta metsarajal ja staadionil jooksmiseks, ujumiseks, jooksmiseks, rattasõiduks, matkamiseks, aerutamiseks, suusatamiseks, golfi mängimiseks, surfamiseks, siseruumides mägironimiseks ja paljuks muuks eelsalvestatud spordiprofiile.

Murdmaasuusatamine ja lumelauasõit
Need tegevusprofiilid eristavad nüüd laskumist ja tõusmist automaatselt. Seega võid selle esimesel jooksul käivitada ja jätta nutikella sind terveks päevaks jälgima.

Murdmaasuusatamise dünaamika
Seo kell HRM-Pro™-ga (ei kuulu komplekti), et mõõta murdmaasuusatamise tegelikku treeningkoormust.

Surfifunktsioonid
Kas oled lainete püüdmiseks valmis? See fēnix kell töötab Surfline Sessions™ funktsiooniga, mis loob video igast poolt Surfline® kaamera ees vallutatud lainest. Nii saad neid hiljem Surfline Sessionsi tellimusega vaadata ja näha, kuidas sul läks.

MTB dünaamika
Jälgi iga mägijalgrattasõidu üksikasju. Kell salvestab detailset mägijalgratta meetrikat, mis hindab sõiduraja raskusastet ning laskumise sujumist, tagades sulle andmed, mida järgmise soorituse ajal ületada.

HIIT-treeningud
See tegevusprofiil jälgib Sinu kõrge intensiivsusega intervalltreeninguid, sealhulgas AMRAP, EMOM, Tabata ja kohandatud treeninguid. Määra ringide arv, trenni-/puhkeintervallid ja veel muudki.

Igapäevased soovituslikud treeningud
Vaata kogu nädala igapäevaseid treeningusoovitusi, mida kohandatakse pärast iga jooksu või sõitu, et need sobiksid sinu sooritusvõime ja taastumisega. Samuti saad vaadata oma nutitelefoni rakenduse Garmin Connect™ kalendrist eesootavaid võistlusi.

Visuaalne võistlusennustaja
Sinu jooksuajaloo ja üldise vormisoleku põhjal annab see funktsioon hinnangu, milline võiks olla Sinu plaanitud vahemaa jaoks sobiv tempo. Trendiandmed näitavad, kuidas treening Sind aja jooksul mõjutab.

PacePro™ tehnoloogia
PacePro funktsioon on esimene omasuguste seas, mis aitab tänu kõrguse infot kasutades tempot hoida.

ClimbPro funktsioon
Kasuta allalaaditud radadel ClimbPro tõusuplaanijat, et näha reaalajas teavet oma praeguste ja eelseisvate tõusude kohta, sealhulgas kaldeid, vahemaad ja kõrguse tõusu – aga ka laskumisi ja tasapindu.

Kallakule vastavalt kohandatud tempo
Võhma peab jätkuma kuni võiduka lõpuni. Pärast andmeväljade seadistamisest saad oma jooksu tempot eri maastikel varieerida ja oma plaani järgida.

Soorituse mõõteandmed
Vaata täiustatud treeningandmeid, mis hõlmavad jooksmise dünaamikat, kuumuse ja kõrgusega reguleeritud VO2 max-i, rajajooksu reguleerimist, taastumisnõustajat ja palju muud.

Võhm reaalajas
Kasuta oma pingutuse jälgimiseks ja haldamiseks vastupidavuse reaalajaandmeid ning väldi ülepingutust jooksu või rattasõidu alguses.

Taastumisaeg
Pärast iga treeningut kuvatav taastumisaeg näitab, millal oled uue pingelise treeningu jaoks valmis. See näitaja võtab arvesse ka treeningu intensiivsust ja selliseid tegureid nagu stress, päevane aktiivsus ja uni.

Võidujooksuvidin
Valmistu oma järgmiseks võistluseks treeningusoovituste, isikupärastatud igapäevaste soovitatud treeningute ning raja andmete, ilmainfo ja sooritusvõime põhjal prognoositud lõpetamisaja abil

Jooksuvõimsus randmelt
Vaata, kui palju võimsus joostes teele avaldad, et saaksid oma energiat paremini jaotada ja treeninguid täiustada. Lisatarvikuid ei ole vaja.

Randmepõhine jooksudünaamika
See nutikell mõõdab olulisi jooksuandmeid, nagu rütm, sammu pikkus, kokkupuuteaeg maapinnaga jne.

HRV-olek
Mõista oma üldist terviseseisundit, treeninguid ja taastumist paremini magamise ajal mõõdetud näitaja pulsisageduse vaheldumist, mis põhineb meie Firstbeat Analytics™-i meeskonna välja töötatud tehnoloogial.

Treenitustase
Kasutades uusi näitajaid, nagu pulsisageduse olek, hiljutine treeninguajalugu ja sooritusnäitaja ning ülevaade üldisest pingutusest ja ka sellest, kas treenid tõhusalt, oled heas vormis või kurnatud.

Treeninguvalmidus
Kohe kui ärkad, saad oma unekvaliteedil, taastumisel, treeningukoormusel jpm põhineva valmisolekuskoori, et saaksid otsustada, kas oled sel päeval pingutuseks valmis või peaksid rahulikult võtma.

Vastupidavusskoor
See funktsioon mõõdab sinu vastupidavust pikemate jõupingutuste ajal ja ühendab su sportlike tegevuste treeningandmed, et aidata sul mõista, kuidas treening sinu üldist vastupidavust mõjutab. Dünaamilised mõõteandmed kasutavad sinu maksimaalset hapnikutarbimist, lühi- ja pikaajalist treeningkoormust ning muid tegureid, et jälgida sinu treeningu võtmeaspekte muu kui ainult maksimaalse hapnikutarbimise põhjal.

Mäeskoor
See funktsioon mõõdab sinu jooksuvõimet mäest üles jooksmise ajal ja hindab sinu edenemist aja jooksul maksimaalse hapnikutarbimise ning treeningajaloo põhjal. See mõõdab sinu jooksuvõimet järskudel tõusudel ja vastupidavust jooksmise ajal pikkadel tõusudel ning väljastab andmed aja jooksul kogunenud tulemuste põhjal.

Liigu mööda käidud või käimata radu

Outdoor Maps+
Valikuline Outdoor Maps+ tagab juurdepääsu täiustatud kaartidele (saadaval ainult USA-s) satelliidipiltidele (saadaval ülemaailmselt); laadige see oma käekella.

Nextfork™ kaardijuhised
Piisab vaid pilgust kellale, et rajal hõlpsalt navigeerida. Vaata vahemaad raja järgmise ristmikuni ja järgmise raja nime.

ABC-andurid
Navigeeri oma järgmisel rajal ABC-anduritega, mille hulgas on altimeeter kõrguse mõõtmiseks, baromeeter ilma jälgimiseks ja kolmeteljeline elektrooniline kompass.

Golfiradade kaardid
Juurdepääs täisvärvides CourseView kaartidele enam kui 42000 golfirajaga ümber maailma ning lisaks ka PlaysLike Distance’i funktsioon.

SkiView™ kaardid
Suusata nõlvadel eellaaditud SkiView kaartidega ja vaata nõlvade nimesid ja raskusastet rohkem kui 2000 suusakuurordi kohta kogu maailmas.

Mitme kontinendi topoaktiivsed kaardid
Laadi alla Topoactive Kaardid kogu maailmast, et hoida oma avastusi õigel teel. Kasuta sisseehitatud Wi-Fi®-ühendust kaartide ja tarkvara hõlpsaks laadimiseks ja värskendamiseks ilma arvutit kasutamata.

Eespool
Saad ühe pilguga teada valitud POI kontrollpunktidest. Vaata jõudlusmõõdikuid, vaheaegu ja vahemaad/kõrgust – pluss kokkuvõtet peamistest eesolevatest rajapunktidest.

Toitehaldur
Vaata, kuidas erinevad sätted ja andurid mõjutavad sinu kella aku kasutusaega, et saaksid kiiresti teha aku kasutusaega pikendavaid muudatusi.

Tunne oma keha paremini ööpäevaringse heaolu jälgimise abil

Hommikune raport
Vaata ärgates ülevaadet oma uneajast, taastumine ja treeningplaanidest ning ka pulsisageduse olekut, treeningvalmidus ja ilmateadet. Võid esitatavat teavet kohandada oma soovi järgi.

Ajavööndi nõustaja
Aita vähendada lennuväsimust, milleks kasuta järgmisel pikal reisil juhiseid valguse käes viibimiseks, uneajaks ja treenimiseks. Sisesta reisi üksikasjad nutitelefonirakenduse Garmin Connect™ kalendrisse ja jälgi, kuidas su kehakell uue sihtkohaga kohaneb.

Pulsisagedus randmelt
Optiline pulsisageduse Pulsisageduse muutlikkus tehnoloogia mõõdab tegevuse intensiivsust ja pulsisageduse kõikuvust, et arvutada välja sinu stressitase. Lisaks võimaldab jälgida veealust tegevust pulsisageduse rihmata.

Pulssoksümeetria andur
Kõrgusega kohanemise või une jälgimiseks kasutab pulssoksümeetria andur valguskiiri, et Sinu randmelt mõõta, kuidas Su keha hapniku omandab.

Uneaja skoor ja põhjalik unejälgimine
Saad oma kerge, sügava ja REM-une faaside täieliku ülevaate. Lisaks jälgib kell ka uinakuid. Vaata seda kõike spetsiaalsel vidinal, mis sisaldab sinu uneaja skoor ja statistikat.

Body Battery™ energiamonitor
Jälgi oma keha energiataset, kasutades selleks pulsisageduse vaheldumise näitajaid, stressi-, une- ja muid andmeid ning saad teada, millal olla aktiivne ning millal peaksid puhkama.

Hingamise jälgimine
Jälgi oma hingamist päeva jooksul, magades ning hingamis- ja joogaharjutuste ajal.

Health Snapshot™
Salvesta kaheminutiline sessioon, et salvestada põhilisi statistilisi näitajaid, sealhulgas pulsisagedus, pulsisageduse vaheldumine, pulssoksümeetria, hingamine ja stress. Seejärel loo nende andmete aruanne ja jaga seda oma ühilduva nutitelefoni rakenduse Garmin Connect™ abil.

Menstruaaltsükli jälgimine
Jälgi oma menstruaaltsüklit või rasedust rakendusega Garmin Connect™. Logi sümptomeid, vaata treeningu- ja toitumisteavet ning muudki.

Vedelikutaseme jälgimine
Jälgi igapäevast vedeliku tarbimist ja pea meeles selle tähtsust. Kui eesmärk on täidetud, siis näed ka hinnangulist higistamise taset peale treeningut, ja eesmärk kohaneb vastavalt.

Ole liikvel olles oma eluga ühenduses

Nutiteavitused
Võta käekellas vastu e-kirju, sõnumeid ja teavitusi, kui see on seotud ühilduva seadmega. Android seadmega ühendatult kuvab kell ka sõnumis sisalduvaid pilte otse kella ekraanil.

Muusikarakendused
Laadi alla muusikapalasid ja esitusloendeid oma Spotify®, Deezer või Amazon Music kontodelt (vajalik võib olla tellimus). Kasuta telefonita kuulamiseks juhtmeta kõrvaklappe (ei kuulu komplekti).

Garmin Pay™ viipemaksed
Läbi kassajärjekorrad kiirelt, kasutades Garmin Pay viipemakse lahendust. kindlate teenusepakkujatega.

Ohutus- ja jälgimisfunktsioonid
Kui Su kell ja telefon on omavahel seotud, saad oma reaalajas asukohta kontaktidele käsitsi või – mõningate valitud välitegevuste puhul – ka automaatselt sisseehitatud juhtumituvastusfunktsiooni abil edastada.

Connect IQ™ pood
Laadi oma ühilduva nutitelefoni Connect IQ poest poes alla erinevaid sihverplaate, lisa andmeväljasid ja hangi rakendusi ning vidinaid.

Garmin fenix 7S Solar, slate gray/black
Meie veebipood kasutab teie kasutuskogemuse parandamiseks küpsiseid. Veebipoodi kasutades nõustute meie privaatsuspoliitiga.
Loe veel
[]