Jälgi meid Facebookis ja oled alati kursis meie tegemistega.
Vabandame. Koduleht on uuenemisel ning sellest tulenevalt võib esineda toodetel vigaseid tootekirjeldusi.
Liitu meiega, et olla kursis kõige värskemate pakkumistega.
Vabandame. Koduleht on uuenemisel ning sellest tulenevalt võib esineda toodetel vigaseid tootekirjeldusi.
Jälgi meid Facebookis ja oled alati kursis meie tegemistega.
Liitu meiega, et olla kursis kõige värskemate pakkumistega.

Üle 24. aastat tegutsemist tehnika valdkonnas - müük, hooldus ja remont.

Garmin aktiivsusmonitor Vivofit 4 L, must

Kategooriad: , Tootekood: N1-010-01847-13
  • 24/7 aktiivsuse jälgimine
  • Ärgitab liikuma peale pikka istumist
  • Move IQ automaatne treeningu tuvastus
  • Tervelt aasta aega kestev patarei
  • Veekindel – sobib ka ujumiseks
79.99 
või maksa osade kaupa

3 makset 26.66€ kuus, ilma lisatasudeta. Modena

Laos
Eeldatav tarneaeg: 24.07.2024

Lisainfo

Kaal 1 kg
Mõõtmed 200 × 200 × 200 mm
Tootja

Värvus

Veekindlus

Veekindel

Akukestvus

Kuni 1 aasta

Rihma materjal

Silikoon

  • Alati aktiivne värviline ekraan ja üle aasta kestev patarei, mis ei vaja laadimist 
  • Loeb samme, vahemaad ja kulutatud kaloreid, jälgib und ja pakub igapäevast sammude eesmärki
  • Sobib ujumiseks ning kannatab ka duši
  • Sünkroniseerib andmed automaatselt Garmin Connect™ keskkonda, kus saad oma treeninguid salvestada, planeerida, jagada ja osaleda väljakutsetes teiste kasutajatega
  • Garmin Move IQ™ tuvastab Sinu tegevused automaatselt ja määrab Garmin Connectis vastava treeningtüübi (ujumine, rattasõit, jooksmine vm)

Vívofit 4 aktiivsusmonitoriga on eilsete tulemuste ületamine imelihtne – see jälgib Sinu tegemisi ööpäevaringselt ja tuvastab Move IQ abil ise millega Sa parasjagu tegeled. Tänu 1 aasta kestvale patareile saad vivofit 4 kanda 24/7 laadimise pärast muretsemata.

Alati Sinuga
Vívofit 4 jälgib Sinu progressi pidevalt ega vaja laadimist. Selle veekindel disain kannatab nii duši kui ujumist. Võru ekraan on alati aktiivne ning tänu taustavalgustusele selgelt loetav ka pimedas ja otseses päikesevalguses. Too randmele isikupära erinevate ekraanipiltide ja vahetatavate käerihmade kaudu.

Mugavus ennekõike
Vívofit 4 toob mugavuse Sinu randmele – heida vaid pilk ning tead tulevast ilmaprognoosi ning oled kursis oma kalendrisündmustega. Tänu Find my phone funktsioonile leiad diivanipatjade vahele kadunud telefoni kiirelt üles.

Nutikas Move IQ
Vivofit 4 aktiivsusmonitoriga võid treeningut alustada ilma ühtki nuppu vajutamata – Move IQ tuvastab automaatselt, kas alustasid kõndimist, jooksmist, rattasõitu, ujumist või asusid ellipsi peal treenima ning salvestab selle Garmin Connect keskkonda.

Motivatsioon igas päevas
Lisaks sammudele, läbitud vahemaale, põletatud kaloritele ja uneajale, jälgib vivofit 4 ka tegevusetult veedetud aega. Värviline liikumisriba võru ekraanil annab Sulle kohe märku, kui oled liiga kauaks paigale jäänud. Riba kustutamiseks ärgitab võru Sind kerge jalutuskäigu tegema. Vivofit 4 oskab hinnata Sinu aktiivsustaset ning määrab sellest lähtuvalt Sulle igapäevaselt uue sammueesmärgi. Nii utsitab vivofit 4 Sind järk-järgult aktiivsema eluviisi poole.

Ületa ennast
Päeva kestel sünkroniseerib vivofit 4 automaatselt Garmin Connectiga läbi Sinu nutitelefoni. Garmin Connect™ rakendus annab põhjaliku ülevaate Sinu varasematest tulemustest ning võimaldab süüvida aktiivsusstatistikasse.

Sammuvõistlused
Vivofit 4 ühildub nii teiste vivofit 4 kui laste vivofit jr. 2 aktiivsusmonitoridega. Vahva Toe-to-Toe™ funktsioon võimaldab esitada väljakutseid ja pereliikmetega sammude kogumises võistelda.

Garmin aktiivsusmonitor Vivofit 4 L, must
Meie veebipood kasutab teie kasutuskogemuse parandamiseks küpsiseid. Veebipoodi kasutades nõustute meie privaatsuspoliitiga.
Loe veel
[]