Jälgi meid Facebookis ja oled alati kursis meie tegemistega.
Vabandame. Koduleht on uuenemisel ning sellest tulenevalt võib esineda toodetel vigaseid tootekirjeldusi.
Liitu meiega, et olla kursis kõige värskemate pakkumistega.
Vabandame. Koduleht on uuenemisel ning sellest tulenevalt võib esineda toodetel vigaseid tootekirjeldusi.
Jälgi meid Facebookis ja oled alati kursis meie tegemistega.
Liitu meiega, et olla kursis kõige värskemate pakkumistega.

Üle 24. aastat tegutsemist tehnika valdkonnas - müük, hooldus ja remont.

DJI Air 2S

Kategooriad: , , Tootekood: N1-CP.MA.00000359.03
 • Kõik-ühes DJI droon
 • 20-megapiksline 1″ CMOS sensor
 • 5.4K (5472×3078) 30p videosalvestus
 • Lennuaeg kuni 31 minutit
 • Ülikompaktne disain
905.99 
või maksa osade kaupa

3 makset 302€ kuus, ilma lisatasudeta. Modena

Laos
Eeldatav tarneaeg: 23.04.2024

Lisainfo

Kaal 1 kg
Mõõtmed 200 × 200 × 200 mm
Tootja

Mudel

DJI Air 2S

Värvus

Hall

Komplektis

Aku,Akulaadija,Toitekaabel,3 × propellerite paari (kokku 6),RC kaabel (USB-C),RC kaabel (Lightning),RC kaabel (microUSB),Kaamera kinnitus,USB-C kaabel,Droon,Juhtkangide paar,Juhtpult

Aku mahutavus

3500 mAh

Maksimaalne lennuaeg

31 minutit

Fotolaiendid

JPEG,DNG

Maksimaalne videoresolutsioon

[5.4K] 5472 × 3078 30p

 • 1-tolline ning 20-megapiksline CMOS sensor
 • 22 mm fookuskauguse ja f/2.8 avaga objektiiv
 • 5.4K 5472 × 3078 30p või 4K UHD 3840 × 2160 60p videosalvestus
 • 10 bit D-log M värviprofiil / 10 bit HDR video
 • Maksimaalne andmetihedus 150 Mbps
 • Maksimaalne kiirus kuni 68 km/h
 • Lennuaeg kuni 31 minutit
 • Takistuste tuvastamine kõigis suundades

1-tolline CMOS sensor
Ühed parimad droonifotod tehakse valdavalt päikeseloojangul või -tõusul, kui valgust on vähem. Seepärast on uue DJI Air 2s drooni sensor neli korda suurem varasemate droonide omadest. Suurem sensor võimaldab jäädvustada selgemaid pilte just vähese valgusega oludes ja suurendab pildi dünaamilist ulatust. Samuti võimaldab uus sensor kasutada kõrgemat ISO tundlikkust, kuni ISO 12 800.

5.4K 30p video
Tänu 5.4K 5472 × 3078 30 kaadrit/sek videosalvestusele on kaunite videote loomine veelgi lihtsam. D-log ja HLG värviprofiilid jäädvustab rohkem detaile järeltöötluseks. Uus H.265 videokoodek salvestab rohkem pilditeavet, kasutab vähem salvestusruumi ning säilitab teie materjali dünaamilise ulatuse ja detaili, tagades järgmise taseme sisu.

APAS 3.0
Täiustatud piloodiabisüsteemid (APAS) 3.0 kasutavad täiustatud kaardistamistehnoloogiat sujuva jälgimise ja usaldusväärse takistuste vältimiseks keerukates stsenaariumides. Takistuste vältimise jõudlus ja lennu automaatne planeerimine on võrreldes eelmiste põlvkondadega dramaatiliselt paranenud, suurendades ohutust ja pakkudes rohkem võimalusi.

DJI Fly rakendus
DJI Fly rakendus muudab videote loomise mugavamaks kui kunagi varem. See integreerib töötlemisfunktsioonid DJI Mimo rakendusest, võimaldades juurdepääsu seadetele, lisafunktsioonidele ja intuitiivsetele mallidele, et luua sekunditega professionaalseid kompositsioone.

Tähelepanu!
1. DJI kaubamärgi tooteid on keelatud otseselt ja kaudselt eksportida, võõrandada ja kasutada järgmistes riikides: Venemaa, Ukraina, Kuuba, Iraan, Põhja-Korea, Süüria, Krimmi poolsaar, Donetski ja Luhanski piirkonnad.
2. Keelatud on otseselt ja kaudselt eksportida, võõrandada ja võimaldada toote kasutamist isikutele, kes on kantud SDN (Specially Designated Nationals and Blocked Persons) nimekirja (Keelatud isikud), mille andmebaas on leitav veebiaadressilt https://sanctionssearch.ofac.treas.gov/.
3. Keelatud on otseselt ja kaudselt eksportida, võõrandada ja võimaldada toote kasutamist isikutele, kes omavad otseselt või kaudselt Keelatud isikus olulist mõju või vähemalt 50% hääleõigust Keelatud isikus.
4. Toodet on lubatud kasutada ainult tsiviilkäibes ja isiklikuks tarbeks. Keelatud on toote kasutamine või toote kasutamise võimaldamine tegevustes, mis on otseselt või kaudselt seotud sõjandusega, raketisüsteemidega, pikamaa (üle 300 km) mehitamata sõidukitega, tuumaenergiaga, bioloogiliste või keemiliste relvadega või terrorismiga.
5. Nordic Digital AS nõudel on klient kohustatud esitama dokumente ja muud asjakohast infomatsiooni, mis võimaldavad kontrollida punktide 1-4 täitmist.

DJI Air 2S
Meie veebipood kasutab teie kasutuskogemuse parandamiseks küpsiseid. Veebipoodi kasutades nõustute meie privaatsuspoliitiga.
Loe veel
[]