Jälgi meid Facebookis ja oled alati kursis meie tegemistega.
Vabandame. Koduleht on uuenemisel ning sellest tulenevalt võib esineda toodetel vigaseid tootekirjeldusi.
Liitu meiega, et olla kursis kõige värskemate pakkumistega.
Vabandame. Koduleht on uuenemisel ning sellest tulenevalt võib esineda toodetel vigaseid tootekirjeldusi.
Jälgi meid Facebookis ja oled alati kursis meie tegemistega.
Liitu meiega, et olla kursis kõige värskemate pakkumistega.

Üle 24. aastat tegutsemist tehnika valdkonnas - müük, hooldus ja remont.

Apple Watch Ultra GPS + Cellular 49mm Trail Loop S/M, blue/gray (MNHL3EL/A)

Kategooriad: , Tootekood: N1-MNHL3EL/A
 • Alati aktiivne LTPO OLED Retina puuteekraan
 • 32 GB sisemälu, eSIM, WiFi & Bluetooth 5.3
 • Aktiivsuse & tervise jälgimine, GPS, õnnetuse tuvastus & alarm
 • Pulsiandur, verehapniku sensor, EKG, muusika & Apple Pay
 • Mõranemiskindel ekraan & militaartasemel titaanist korpus
999.00 
või maksa osade kaupa

3 makset 333€ kuus, ilma lisatasudeta. Modena

Ainult 1 laos
Eeldatav tarneaeg: 24.07.2024

Lisainfo

Kaal 1 kg
Mõõtmed 200 × 200 × 200 mm
Tootja

Värvus

Veekindlus

Veekindel (kuni 100 m sügavusel),Tolmukindel (IP6X),Sukeldumiskindel (kuni 40 m)

Akukestvus

36 tundi,18 tundi (LTE),60 tundi (akusäästurežiim)

Rihma materjal

Nailon

Avastamise aeg.
See on kõigi aegade tugevaim ja võimsaim Apple Watch. Varustatud ülikõva titaankorpuse, kahesagedusliku täppis-GPSi, kuni 36 tundi kestva aku ja mobiilsidega, mis hoiab sind alati ühenduses. 

Kõva vorm. Ilma naljata.
Võrreldamatu jõudlusega erakordse spordikella loomiseks pööras Apple põhjalikku tähelepanu igale üksikasjale. Titaanist korpus on korraga kerge, tugev ja korrosioonikindel. Kella uus kujundus eendub ülespoole ümbritsemaks lamedat safiirkristalli ja kaitsmaks selle servi löökide eest. Kuna Digital Crown on suurem ja külgnupp ulatub korpusest välja, saad neid hõlpsasti kasutada ka kindaid kandes.

 • 49 mm titaankorpus
 • Veekindel kuni 100 m sügavusel
 • Katsetatud standardi MIL-STD 810H kohaselt
 • Tolmukindluse hinnang IP6X

Suurim ja eredaim Apple Watchi ekraan läbi aegade. Otsene päikesevalgus ei ole mingiks probleemiks, sest alati sisselülitatud Retina-ekraani tippheledus on lausa 2000 nitti. See on kaks korda suurem kõigist teistest Apple Watchidest. Ning suuremal ekraanil on rohkem ruumi treeningunäitajate ja detailsete sihverplaatide jaoks.

Öörežiimiga Wayfinder-sihverplaat. Apple Watch Ultra jaoks spetsiaalselt loodud Wayfinder-sihverplaadi saab ümber lülitada reaalajas kompassiks. Sel on ruumi lausa kaheksa erineva näitaja jaoks. Hämaras piisab Digital Crowni keeramisest, et aktiveerida öörežiim ja muuta sihverplaat erepunaseks.

Aeg tegudeks. Uus tegevusnupp Action võimaldab sul kiiresti juhtida mitmesuguseid funktsioone. Tänu kohandatavusele saab sellega juhtida treeningut, seada kompassi teetähise või alustada sukeldumist. Sel on piiritu potentsiaal, nagu sinulgi.

Kõik on paigas. Praktiline ja mitmekülgne Apple Watch Ultra su randmel pakub üllatavalt väikses vormis hämmastavaid võimalusi.

Aku kestab päevi. Seljakotimatka teisel päeval, triatloni viimasel lõigul või korallrahule sukeldumisel on tühjeneva aku pärast muretsemine viimane, millele soovid mõelda. Enneolematult pikk aku kestvus annab igaks seikluseks su käsutusse kaaslase, kel on energiat ülegi.

 • Kuni 36 tundi tavakasutust
 • Kuni 60 tundi akusäästurežiimil
 • Kuni 18 tundi mobiilse internetiga


Trail Loop rihm.
Mugav igal sammul. Kerge, õhuke ja paindlik disain. Mugav silmussulgur võimaldab rihma trenni käigus kiirelt kohendada. Ja tänu venivale kangale istub kell käele iga kord ideaalselt.

Ületa ennast. Piire pole.
Olgu tegu esimese sörgiga üle pika aja, 10-kilomeetrise jooksuga või ultramarato­niga – enda ületamine nõuab tugevat tahet. Apple Watch Ultra on treeningpartner, kes innustab sind piire nihutama.

Numbrites peitub jõud. Sportlasena arenemiseks vajad täpseid andmeid ja ülevaadet. Uute näitajate ja vaadetega täiendatud rakendus Workout annab su käsutusse kogu teabe, mille abil saavutada tippvorm ja rohkemgi veel. Suurem ekraan kuvab korraga kuni kuus näitajat.

Pulsitsoonid. Intensiivsustase on kohe silma all. Treeningtsoonid arvutatakse ja isikupärastatakse automaatselt su terviseandmete põhjal, kuid saad need luua ka käsitsi.

Jooksuvorm. Oma jooksutehnika mõistmiseks lisa vaadetesse jooksusammu pikkus, maapinnaga kontaktis olemise aeg ja vertikaalne kõikumine.

Jooksu intensiivsus. Jooksu intensiivsuse mõõdik Running Power aitab hoida taset, mida suudad säilitada.

Action nupp. Jookse kellaga võidu. Pane tegevusnupp Action juhtima treeningut, märkima lõiku või alustama järgmist intervalli, et jälgida oma edusamme ülima täpsusega.

Teedrajav GPS.
Ükskõik, kas treenid linnatänaval või looduses, täpne GPSi info on erakordselt tähtis. Apple Watch Ultra on varustatud uue kahesagedusliku täppis-GPS-süsteemiga, mis töötab laitmatult isegi kõige keerukamas keskkonnas.

Kõrgemale. Kaugemale. Tagasi. Ja uuesti.
Apple Watch Ultra on loodud kasutamiseks ka rasketes oludes, suurtel kõrgustel ja äärmuslikes temperatuurides. See on asendamatu kaaslane igal su seiklusel. Ja aitab sul pärast tagasi koju jõuda.

Kompassi uus vorm.
Täpne kompass on looduses liikumisel sama asendamatu kui korralik saapapaar. Uuendatud vaated ja funktsioonid viivad täiustatud rakenduse Compass järgmisele tasemele.

Action nupp. Märgi asukoht. Leia oma tee. Tegevusnupu Action ühe vajutusega saad kiiresti markeerida oma asukoha või käivitada Backtrack-funktsiooni. Nii võid keskenduda ees või seljataga olevale teekonnale.

86-detsibelline alarm. Kõva kõla. Kui oled eksinud või ennast vigastanud ja tahad abi kutsuda, hoia lihtsalt Action nuppu all. See käivitab alarmi, mis on kuuldav kuni 180 meetri kaugusele.

Avasta uued alad. Ka vees.
Loodud kindlaks kaaslaseks nii jetisõidule Maunalua lahes kui ka lohesurfiks Columbia jõekurus. Apple Watch Ultra on nüüd varustatud uue sügavusmõõturiga. Ja lisaks näitab see vajalikku infot nii ballooniga kui vabasukeldumisel kuni 40 meetri sügavusele.

Sügavustesse minev innovatsioon. Sügavusmõõturit kasutav rakendus Depth on ideaalne kaaslane snorgeldamiseks ja teisteks veealusteks hobideks. See näitab aega, hetkesügavust, veetemperatuuri, vee all viibimise kestust ja saavutatud maksimumsügavust. See isegi käivitub sukeldudes automaatselt.

Action nupp. Tähelepanu, valmis olla, sukeldu. Vee all nutikella juhtimise hõlbustamiseks saad tegevusnupu Action programmeerida käivitama rakendust Depth või seadma rakendusega Oceanic+ sukelduma minnes kompassisuuna.

See kõik teeb Apple Watchi erakordseks.
Sinu tervist, ohutust ja suhtlust toetavate funktsioonidega nutikell ületab piire, kuid sobib ka igapäevaseks kandmiseks.

Võimsad tervise­funktsioonid.

 • Temperatuuri jälgimine. Uus innovaatiline temperatuuriandur9 annab ülevaateid naiste tervise kohta ja võimaldab menstruaaltsüklit täpsemalt jälgida.10 Lisaks jäädvustab see öö jooksul toimuvad temperatuurikõikumised, mida saad vaadata rakendusest Health.
 • Une jälgimine. Hoia uneajal silm peal. Uuri järele, kui kaua aega veedad kolmes unetsüklis: REM-, põhi- ja sügavunes. Samuti saad teada võimalikud ärkamiskorrad.
 • EKG. EKG-rakendus ECG suudab elektrilise südameanduri abil jäädvustada su pulsi ja südamerütmi ning seejärel kontrollida salvestise põhjal, kas esineb kodade virvendust, mis on üks korrapäratu südamerütmi vormidest.
 • Südametervise teavitused. Saad teavitusi ebatavaliselt kiire või aeglase pulsi ja korrapäratu südamerütmi kohta.
 • Vere hapnikusisaldus. Kontrolli vere hapnikusisalduse näite, et saada teavet olulise üldtervisenäitaja kohta.

Uuenduslikud ohutus­funktsioonid.

 • Autoavarii tuvastus. Uued andurid suudavad koostöös masinõppealgoritmiga tuvastada raske autoavarii ja võtta automaatselt ühendust hädaabiteenistusega. Lisaks edastab Apple Watch Ultra dispetšerile su asukoha ning teavitab hädaolukorras sinu määratud kontaktisikuid.
 • Kukkumistuvastus. Kui kukud kodus või väljas liikudes ning ei suuda ise reageerida, saab kell automaatsel hädaabiteenistusele helistada.
 • Hädaabi SOS. Hädaabiteenistusega kiiresti ühenduse võtmiseks ja oma asukoha edastamiseks vajuta pikalt külgnuppu. Kui su asukoht muutub, saavad su hädaabikontaktid kindla aja jooksul selle kohta teavituse.

Mobiilsidega püsid ühenduses.

 • Helista ja saada sõnumeid. Mobiilside funktsionaalsus on Apple Watch Ultrasse sisse ehitatud. Koos sidepaketiga saad tänu kogu päeva kestvale akule kasutada kiiret LTE ühendust 18 tunni jooksul. Ja tänu rahvusvahelisele rändlusele töötab see peaaegu igal pool.
 • Muusika. Lemmikmuusikat ja netisaateid saad voogesitada nii mäetipus kui ka jõusaalis.
 • Kaardid. Hangi teejuhised ja saad randmel teate, kui on aeg pöörata.
 • Apple Pay. Apple Pay abil saad maksta peaaegu kõige eest. Ja rakendus Wallet toimib ka pardakaardina.
 • App Store. Apple Watchi App Store’ist leiad sobiva rakenduse peaaegu iga spordiala või tegevuse jaoks. Rakendused laadid alla otse nutikella ilma oma iPhone’i välja võtmata.
Apple Watch Ultra GPS + Cellular 49mm Trail Loop S/M, blue/gray (MNHL3EL/A)
Meie veebipood kasutab teie kasutuskogemuse parandamiseks küpsiseid. Veebipoodi kasutades nõustute meie privaatsuspoliitiga.
Loe veel
[]