Jälgi meid Facebookis ja oled alati kursis meie tegemistega.
Vabandame. Koduleht on uuenemisel ning sellest tulenevalt võib esineda toodetel vigaseid tootekirjeldusi.
Liitu meiega, et olla kursis kõige värskemate pakkumistega.
Vabandame. Koduleht on uuenemisel ning sellest tulenevalt võib esineda toodetel vigaseid tootekirjeldusi.
Jälgi meid Facebookis ja oled alati kursis meie tegemistega.
Liitu meiega, et olla kursis kõige värskemate pakkumistega.

Üle 24. aastat tegutsemist tehnika valdkonnas - müük, hooldus ja remont.

Apple Watch 8 GPS + Cellular 41mm Stainless Steel Milanese Loop, graphite (MNJM3EL/A)

Kategooriad: , Tootekood: N1-MNJM3EL/A
 • Alati aktiivne LTPO OLED Retina puuteekraan
 • 32 GB sisemälu, eSIM, WiFi & Bluetooth 5.3
 • Aktiivsuse & tervise jälgimine, GPS, õnnetuse tuvastus
 • Pulsiandur, verehapniku sensor, EKG, muusika & Apple Pay
 • Mõranemiskindel ekraan, tolmu- ja veekindel korpus
899.00 
või maksa osade kaupa

3 makset 299.67€ kuus, ilma lisatasudeta. Modena

Ainult 1 laos
Eeldatav tarneaeg: 27.07.2024

Lisainfo

Kaal 1 kg
Mõõtmed 200 × 200 × 200 mm
Tootja

Värvus

Veekindlus

Veekindel (kuni 50 m sügavusel)

Akukestvus

18 tundi

Rihma materjal

Roostevaba teras

Suur samm edasi.
Sinu käes on nüüd veel rohkem võimalusi. Temperatuuri jälgimine annab parema ülevaate naiste tervisest. Autoavarii tuvastus kutsub õnnetuse korral kiirelt abi. Unetsüklite mõõtmine näitab, kui hästi sa magad. Ja täiustatud rakendus Workout pakub uusi treeningviise. Terve tulevik pole kunagi nii särav paistnud.

 • Suur, selgelt loetav alati aktiivne LTPO OLED Retina puuteekraan
 • Mõranemiskindel ekraan ning tolmu- ja veekindel korpus
 • Täiustatud tervisejälgimine: temperatuuriandur, naiste tervis, põhjalikum uneanalüüs, EKG ja verehapniku sensor, ravimite võtmise meeldetuletus
 • Õnnetusjuhtumi tuvastus & hädaolukorra SOS nupp
 • Täiustatud Workout rakendus
 • Nutitelefoni kõned ja teavitused
 • Kümned tuhanded rakendused
 • Muusika, podcastid ja audioraamatud
 • Apple Pay & Wallet
 • Siri häälassistent
 • Nutikodu seadmete juhtimine otse kellast
 • Telefonikaamera kaugjuhtimine
 • Kaardid otse randmel
 • Akusäästu režiim – kuni 36 tundi akukestvust ühe laadimisega

Piltilus servast servani. Apple Watch Series 8-l on suur ja kirgas alati sisselülitatud ekraan. Tänu kitsastele äärtele ulatub ekraan servadeni ning pilt sulandub sujuvalt elegantse korpuse kumerustega.

Alati sisselülitatud Retina-ekraan. Näe rohkem. Saavuta enamat. Särav alati sisselülitatud ekraan muudab sihverplaadid detailseks ja hõlpsasti loetavaks isegi siis, kui ranne on all. Suur ekraan mahutab kõik sulle vajaliku info ning muudab vajutamise, tippimise ja libistamise mugavamaks.

Kõvemast kõvem.
Samad uuendused, mida kasutati kauni, servast servani alati sisse lülitatud ekraani loomisel, muudavad selle ka uskumatult vastupidavaks. Paks esikristall, tugev konstruktsioon ja sile alus kaitsevad seda mõranemise ees.

 • Mõranemis­kindel
 • Tolmu­kindel: IP6X sertifikaat
 • Veekindel: Ujumiskindel veekindlusega WR50

Sinu tervise nimel.
Mida paremini oled oma tervisega kursis, seda suurem on sul võimalus seda mõjutada. Apple Watch Series 8 täiustatud terviseandurid pakuvad teavet, mis aitab sul oma tervist paremini mõista.

Temperatuuri jälgimine.
Parem ülevaade sinu menstruaaltsüklist. Apple Watch Series 8-l on innovaatiline uus andur, mis jälgib su temperatuuri magamise ajal. Nii saad aja jooksul muutusi näha. Rakendus Cycle Tracking kasutab neid andmeid, et anda kogutud teabele põhinedes hinnangut tõenäolise ovulatsiooni aja kohta. See võib olla abiks pereplaneerimisel. Kui kombineerid selle oma pulsi ja logitud tsükliandmetega, saad üksikasjaliku ülevaate oma menstruaaltsüklist.

Tsükli prognoosimine. Rohkem infot, vähem teadmatust. Tänu randmelt temperatuuri jälgimisele saad täpsema menstruatsiooniperioodi ennustuse. Ja lisaks saad ka teate, kui logitud tsükliandmed näitavad võimalikku tsükli hälvet, näiteks ebaregulaarseid või pikaajalisi menstruatsioone. Oma tsükli ajalugu võid jagada ka arstiga, et koos teha tõhusamaid otsuseid.

Sinu menstruaaltsükli andmed on ainult sinu seadmes ning krüpteeritakse, kui lukustad telefoni parooli, Touch ID või Face ID abil.

Kell näitab uneaega.
Rakendus Sleep ei jälgi ainult sinu und. See näitab ka erinevates unefaasides (nt REM-, põhi- või sügavunes) veedetud aega ning võimalikke ärkamisi.

EKG saad teha igal ajal. EKG-rakendusega Apple Watch Series 8 on võimeline koostama EKG, mis sarnaneb ühe anduriga elektrokardiogrammiga.

Mõõda oma vere hapnikusisaldust. Innovatsioon on meil veres. Apple Watch Series 8 erakordne andur ja rakendus võimaldavad sul mõõta oma vere hapnikusisaldust ning teha taustmõõtmisi nii päeval kui öösel.

Ravimite ja vitamiinide võtmine käib nagu kellavärk. Rakendus Medications aitab sul diskreetselt ja mugavalt oma ravimite, vitamiinide ja toidulisandite üle arvet pidada. Nende võtmise saad mugavalt Apple Watchist märkida.

Innovatsioon, mida sa loodetavasti kunagi ei vaja.
Autoavarii tuvastus. Automaatne abi. Nüüd suudab Apple Watch Series 8 tuvastada raskesse autoõnnetusse sattumist. Õnnetuse korral saab Crash Detection rakendus sind automaatselt hädaabiteenustega ühendada, edastada dispetšeritele su asukoha ja teavitada su hädaabikontakte. Autoavarii tuvastus kasutab täiustatud 3-teljelise güroskoobi ja uue g-jõu kiirendusmõõturi kombineeritud võimsust, millel on nutikellade suurim dünaamiline ulatus. Samuti kasutab see mikrofoni, baromeetrit, GPS-i ja täiustatud andurite fusioonialgoritmi, mis on seadistatud enam kui 1 miljoni tunni jooksul reaalsetes sõidu- ja avariiandmetes, et tuvastada, kas oled tõesti sattunud tõsisesse avariisse.

Kukkumistuvastus. Apple Watch Series 8 suudab tuvastada, kui oled kukkunud ja ühendada sind hädaabikeskusega, kui sa ei saa liikuda. See on optimeeritud töötama ka treeningrakendusega Workout.

Hädaabi SOS. Vajuta ja hoia külgnuppu all ja Apple Watch saab helistada kohalikele hädaabiteenistustele, et su asukohta jagada.

Treening
Uued treenimisvõimalused. Ületa ennast. Tee kükke, keeruta, kõnni, või mis iganes sulle meeldib – Apple Watch jälgib seda kõike täiustatud rakenduses Workout. Uute treeningvaadete abil näed rohkem täpsemaid mõõdikuid. Näiteks pulsitsoonid ja kohandatud intervallid, et saaksid end veel efektiivsemalt treenida.

Pulsitsoonid. Saa kiiresti aimu trenni intensiivsuse tasemest. Treeningtsoonid arvutatakse ja isikupärastatakse automaatselt kasutades su terviseandmeid. Soovi korral võid need ka käsitsi luua.

Personaalsed treeningkavad. Kohanda treening- ja taastumisintervallid vastavalt oma stiilile. Saa märguandeid tempo, pulsisageduse, sageduse ja võimsuse kohta. Sina vormid selle. See viib su vormi.

Võistlusringid. Sama rada, uus tulemus. Saad oma harjumuspärastel jooksu- või rattaringidel oma viimase või parima tulemusega võistelda. Kell annab sulle jooksvalt teateid, mis aitavad sul ennast ületada.

Püsi ühenduses
Sinu maailm käeulatuses.
Helista, saada sõnumeid, kuula muusikat ja tee hädaabikõnesid.
Maps. Näitab suuna kätte igal sammul.
Apple Pay. Apple Pay abil saad oma randmelt kiirelt maksta.

Võõrsil nagu kodus. Rahvusvahelise rändlusega saad helistada, saata sõnumeid, muusika striimida ja abi kutsuda paljudes kohtades, kuhu reisid.

Energiasäästlik režiim. Rohkem aega sinu käel. 18 tundi kestev aku peab vastu terve päeva. Ja energiasäästlikus režiimis peab kell vastu lausa 36 tundi. 12 Suurepärane juhtudeks, kui oled laadijast eemal, näiteks pikal lennul.

Sinu lemmikrakendused, sinu randmel. Sul on juurdepääs tuhandetele App Store’i rakendustele otse oma randmelt. Apple Watch on ideaalne seade kõige jaoks, mida teha armastad.

Apple Watch 8 GPS + Cellular 41mm Stainless Steel Milanese Loop, graphite (MNJM3EL/A)
Meie veebipood kasutab teie kasutuskogemuse parandamiseks küpsiseid. Veebipoodi kasutades nõustute meie privaatsuspoliitiga.
Loe veel
[]