E-R: 10 - 18 L: 10-15

Tel: 7356 700

info@tehnikaekspert.ee

Ostukorv

Tooteid: 0

OSTUTINGIMUSED

Kuidas saab maksta

Epoest ostes saab kauba eest tasuda kolmel erineval viisil. Enne ostu kinnitust valige tellimise lehel sobiv valik.

  • Tellimuse kinnitamisel valides SEB või Swedpanga maksesüsteemi.
  • Ülekandega internetipangas tellimuse kinnituse (saadame koheselt Teie emailile) alusel.Kui makse ei ole laekunud 7 päeva möödumisel meie kontole, siis loeme seda ostust loobumiseks ning tühistame Teie tellimuse.
  • Sularahas kaupluses aadressiga Kesk 12, Elva.

Kohaletoimetamine

Vali kauba kättetoimetamise viis. Variante on mitu – kauba toob Sulle ELS-kuller/pakiautomaat, Itella Smartpost kuller/pakiautomaat, DPD kuller/pakipood või saad selle kätte Elvas Kesk tn.12 Tehnikaekspert kauplusest.
• Kui valisid kättetoimetamise ELS-kulleri abil, sisesta täpne aadress, kus soovid kauba kätte saada ning telefoninumber ja nimi.
• Kui valisid kättetoimetamise Smartposti abil, vali pakiautomaat, kust soovid kaupa kätte saada ning kindlasti ka enda mobiilinumber ja nimi. Paki suuruste kohta loe lisa siit!
KAUBA VÄLJASTAMINE TARTUS: Telefonipood KERMET, RIIA 15B, TARTU, Telefon: 7420 728
Itella teenuste üldtingimused loe läbi siit!
ELS kulleri teenuste üldtingimused loe läbi siit!

Järelmaks!

LIISI JÄRELMAKS
Järelmaks aitab teid vajaliku kauba soetamisel. Järelmaksu võivad taotleda kõik vähemalt 18-aastased Eesti Vabariigi kodanikud või Eestis alalist elamisluba omavad inimesed. Järelmaksu saamiseks tuleb pöörduda mõne meie koostööpartneri poole või saata laenutaotlus otse kodulehelt.

Järelmaksulepingu sõlmimiseks peate pöörduma sobivasse kauplusse. Leping sõlmitakse otse kaupluses.

Sisestage kalkulaatorisse kauba hind ja sobiv sissemakse suurus, valige liisinguperioodi pikkus ja klõpsake klahvi ARVUTA KUUMAKSE. Kalkulaatorist saadud kuumaksed on ligikaudsed.

* laenulepingu üldtingimustega saate tutvuda siit
* hinnakirjaga saate tutvuda siit
* kui peaksime küsima konto väljavõtet, leiad selle võtmise juhendi siit

Teenusepakkujaks on Koduliising OÜ. Krediidi kulukuse määr on 32,96% aastas järgmistel näidistingimustel: järelmaksu summa 450 €, lepingu periood 12 kuud.

NB! Iga laen on finantskohustus. Kaalu oma otsust hoolikalt - tutvu laenulepingu tingimustega ning vajadusel pea nõu asjatundjatega.

Lõplik kuumakse sõltub kliendi krediidivõimekusest ja võib erineda allolevast laenukalkulaatorist. Täpse laenupakkumise saamiseks pöördu kaupmehe poole!

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

LHV järelmaksuga saad kauba/teenuse eest tasuda osadena. Täida taotlus siin või meie kaupluses ja teeme Sulle kohe pakkumise.

  • Vastus taotlusele mõne
  • Sissemakse alates 0 eurost.
  • Intress on alates 15,9% ja see arvutatakse laenujäägilt.


Endale sobiva kuumakse suuruse ja tagasimakseperioodi saad valida ise.

Ostusumma     12 kuud     24 kuud     36 kuud     48 kuud
      300 €        27 €          15 €          11 €            8 €
      500 €        45 €          24 €          18 €          14 €
     1 000 €      91 €          49 €          35 €          28 €
     3 000 €      272 €        147 €        105 €         85 €

Tegemist on ümardatud näidiskuumaksetega, kui intress on 15,9%. Täpne kuumakse lepitakse kokku lepingus.

Järelmaksu tingimused
• Otsus järelmaksu anda kehtib 90 päeva. Selle perioodi jooksul saad pakutud limiidi ulatuses osta kaupu ja teenuseid.
• Taotleja miinimum sissetulek 250 eurot kuus.
• Lepingutasu alates 19,90 eurost.
• Lepingu pikkus kuni 48 kuud.


LHV järelmaksuga saab osta ka ettevõte, kes on tegutsenud vähemalt ühe aasta. Selleks esita taotlus, ettevõtte viimane majandusaasta aruanne, bilanss ja kasumiaruanne viimase kuu seisuga. Saada dokumendid aadressile finance@lhv.ee ja pakkumine edastatakse sulle hiljemalt kolme päeva jooksul. Vajadusel võime küsida ka käendust ettevõtte omanikult, juhatuse liikmelt või teiselt ettevõttelt.

Lisateave
Lhv.ee/jarelmaks
6802 700 iga päev kl 9-21
__________________________________________________________________________________

Järelmaksu pakub AS LHV Finance. Tutvu tingimustega müügikohas või lhv.ee/jarelmaks ja küsi nõu meie asjatundjalt.
Järelmaksu pakub AS LHV Finance. Tutvu tingimustega müügikohas või lhv.ee/jarelmaks ja küsi nõu meie asjatundjalt. Järelmaksu igakuise osamakse suurus on 37,91 € ja krediidi kulukuse määr on 25,59% aastas järgmistel näidistingimustel: kauba/teenuse maksumus 700 €, sissemakse 0%, krediidisumma 700 €, intress 19,9% jäägilt aastas (fikseeritud), lepingutasu 19,9 €, järelmaksu periood 23 kuud, tasumine igakuiste annuiteetmaksetena, maksete kogusumma 871,93 € ja tagasimaksete summa 871,93 €.

Kauba kohale toimetamine

Kauba kohaletoomine ELS-kulleri poolt maksab 5,8 € 
Kauba kohaletoomine Smartpostiga maksab 3,99 € 
Kui tellimuse summa on 139 eurot või rohkem, on transport Eesti piires TASUTA!

Kauba tagastamine

Juhul kui Sinu poolt tellitud toode ei tööta andke sellest kohe teada telefonile 7 356 700 või e-maili teel info@tehnikaekspert.ee
Kui Sul tekib seoses kauba kättesaamise või tagastamisega küsimusi, helista telefonil 7 356 700.
Kauba tagastamisega seotud kulud kannab ostja!
Seadme remonti andmiseks on vajalik:
Remonti saatke rikkis seade ja/või lisatarvikud, mis on vajalikud puuduse määratlemisel ja ostuarve.
Eraisikutele on pretensioonide esitamise aeg 24 kuud alates ostu kuupäevast.
Pretensiooni esitamise õiguse ajal ilmnenud puuduseid ei kõrvaldata tasuta, kui see on põhjustatud:
1. seadmesse installeeritud tarkvara vigadest;
2. normaalsest kulumisest;
3. ebaõigest kasutamisest või hooldamisest (sh juhul, kui seadet on remontinud või hooldanud tootja poolt volitamata isik);
4. seadme ja/või detaili seerianumbri, kontrollkleebise või markeeriva kleebise rikkumisest, vahetamisest või eemaldamisest;
5. kliendile enne seadme ostmist Müüja poolt teatavaks tehtud puudustest;
6. välisteguritest. Välisteguriteks loetakse muuhulgas äike, nõuetele mittevastav elektripinge ja elektripinge kõikumised, niiskus, vedelik, mehhaanilised vigastused vms.
Kui ekspertiisi tulemusel selgub, et puudused on põhjustatud eelpool loetletud teguritest, tuleb Sul tasuda ekpertiisi tasu, mille suurus sõltub seadmest.
Lisaks on Sul võimalus tellida tasuline remont.
Vedeliku/niiskuskahjustusega ja/või mehaanilise vigastusega seade kuulub ka edaspidi remontimisele üksnes tasulises korras.

Tootele pretensioonide esitamise tingimused

 

 


1. Pretensioonide esitamise aeg on eraisikule 24 kuud alates ostukuupäevast. Juriidiliste isikute puhul lähtutakse tootjapoolsest garantiiajast.


2. Pretensioonide esitamise aja jooksul on Tarbijal õigus toote tasuta remondile. Kui viga on tekkinud tootja süül, kaetakse kõik materjali-ja tootmisvead ning töö kui varuosademaksumus.

3. Pretensioonide esitamise aluseks on ostu tõendav dokument.

4. Pretensiooni alla ei kuulu toote kasutamise õpetamine, reguleerimine, hooldus, puhastus, kaubandusliku väljanägemise taastamine ega selliste vigade kõrvaldamine, mida on põhjustanud kasutamisjuhiste mitte täitmine.

5. Pretensioonide esitamise õigus ei laiene kahjudele, mis on tekkinud transpordil peale toote üleandmist ostjale.

6. Tehnikaekspert OÜ ei kõrvalda pretensioonide esitamise õiguse ajal ilmnenud puuduseid tasuta, kui see on põhjustatud:

• seadmesse installeeritud tarkvaralistest vigadest;
• normaalsest kulumisest;
• ebaõigest kasutamisest või hooldamisest (sh juhul, kui seadet on remontinud või hooldanud tootja poolt volitamata isik);
• seadme ja/või detaili seerianumbri, kontrollkleebise või markeeriva kleebise rikkumisest, vahetamisest või eemaldamisest;
• kliendile enne seadme ostmist Euronicsi poolt teatavaks tehtud puudustest;
• välisteguritest. Välisteguriteks loetakse muuhulgas äike, nõuetele mittevastav elektripinge ja elektripinge kõikumised, niiskus, vedelik, mehhaanilised vigastused vms.
• toode ei tööta omaniku süül, ebaõige ekspluateerimise tulemusena, kasutusjuhendi mittejälgimisel või kui defektid tekkisid toote mittehoolikal hoidmisel, hooldamisel või ülekoormamisel.

7. Tehnikaekspert OÜ tugineb vastutuse kindlaks määramisel tootja volitatud esindaja poolt teostatavale ekspertiisile (diagnostikale). Kui ekspertiisi tulemusel selgub, et puudused on põhjustatud eelpool loetletud teguritest, kuid seadme remontimine on võimalik, siis on Tarbijal võimalus tellida tasuline remont. Vedeliku/niiskuskahjustusega ja/või mehaanilise vigastusega seade kuulub ka edaspidi remontimisele üksnes tasulises korras.

8. Seadmele teostatud ekspertiisi (diagnostika) eest tuleb tasuda ekspertiisi tasu kui Tehnikaekspert OÜ ei ole vastutav seadmel ilmnenud puuduse kõrvaldamise eest ning seadme remontimine ei ole võimalik. Samuti tuleb Tarbijal tasuda ekspertiisi tasu kui seadmel ei tuvastata ekspertiisi (diagnostika) tulemusel puudust ning seade vastab tootja tehnilistele nõuetele.

9. Ekspertiisi tasu ei pea maksma eraklient esimese kuue kuu jooksul alates ostu kuupäevast.

10. Kui tarbija ei nõustu Tehnikaekspert OÜ seisukohaga, tuleb tarbijal tõendada seda, et:

• tegemist on puudusega (lepingutingimustele mittevastavusega)
• puudus või selle põhjus eksisteeris seadme üleandmise hetkel;
• Tehnikaekspert OÜ on puuduse eest vastutav.

11. Esimese 6 kuu jooksul ilmnenud puuduste korral peab eraklient tõendama seda, et: tegemist on puudusega (lepingutingimustele mittevastavusega); puudus või selle põhjus ilmnes esimese 6 kuu jooksul (klient pöördus Tehnikaekspert OÜ poole esimese 6 kuu jooksul).

12. Kui Tehnikaekspert OÜ on andnud seadmele müügigarantii, siis tagab Tehnikaekspert OÜ puuduste kõrvaldamise kooskõlas müügigarantii tingimustes tooduga.

13. Pretensiooni esitamise õiguse kasutamiseks tuleb pöörduda Tehnikaekspert OÜ  kauplustesse ostudokumendil toodud aadressil või helistage meie klienditeeninduse numbrile E-R ja L 7 356 700 ning Teid juhendatakse, kuidas kõnealuse toote puhul edasi toimida.

14. Lisaks pretensiooni esitamise õigusest tulenevatele õigustele on ostjal ka kõik muud EV seadusandlusest tulenevad õigused.

 

Kauba info ja pildid

Toodete info ja pildid ei pruugi olla alati täpsed. Täiendava info jaoks helistage 7 356 700 või e-maili teel info@tehnikaekspert.ee
Kõik hinnad on eurodes ja sisaldavad 20% käibemaksu.

Refurbished on kaup, mis on mingil põhjusel poest saadetud tagasi tehasesse (factory refurbished). Enamasti on tegemist laoülejääkidega, tihti vitriinis olnud kaubanäidistega või lihtsalt avatud pakenditega, mida ei saadud müüa lihtsalt selletõttu, et pakend oli lahti tehtud. Niiöelda, tegemist ei ole sõna-sõnalt võttes enam uhiuue kaubaga.
Tootja kontrollib tagastatud kauba töökindluse ja saadab selle uuesti müüki, kuid nüüd oluliselt odavama hinnaga. Sellised tooted näevad tavaliselt välja täiesti uhiuued ja nii mõnedki eelistavad neid osta ka seetõttu, et erinevalt konveierilindilt tulnule on need kaubad põhjalikult üle kontrollitud.
Kuigi kõik refurbished kaubad sisaldavad garantiid, võib see olla lühem kui sama kauba kallimal versioonil. Lugege netipoes kauba juures olevat kirjeldust. 

Kasutatud tehnika kategoorias müüdavad tooted ei ole seotud automaatse laoseisu uunedamise süsteemiga.
Sellepärast palume mõistvat suhtumist kauba koguse kuvamisega seotud võimalikest ebatäpsustest

NB! Hinnad epoes ja kaupluses võivad olla erinevad! Vabandame võimalike ebamugavuste pärast.

Toode on lisatud korvi!